200 bin TL’lik iPhone 11 Pro üretildi!

0

Akıllı telefonlara lüks dokunuşlar yapmasıyla bilinen Rus üretici Caviar, bu kez de iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerine el attı. Yakın zamanda tanıtılan model ailesi için kolları sıvayan lüks üretici, Titanic ve Vostok 1 ismindeki iki modelini tanıttı. Caviar iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max modellerinin en dikkat çeken noktası da tabii ki fiyatı.

Caviar iPhone 11 Pro modeliyle sınırları zorladı

Daha önce de iPhone XS serisini de lüks detaylarla donatan Caviar, bu kez de yeni model ailesini ele aldı. Vostok 1 ismi verilen iPhone 11 Pro Max 34.280 dolarlık fiyat etiketine sahip. Bu telefonda dikkat çeken en önemli detay, telefonun arkasında 1961 yılında Rusya tarafından gönderilen insanlı uzay aracından bir parçayı arkasında taşıması. Telefonun TL karşılığı tam olarak 196.294 TL.

Titanic modeline baktığımızda bu modelin iPhone 11 Pro 64 GB için olduğunu görüyoruz. Bu modelin fiyatı ise 7.210 dolardan başlıyor. Burada da 1912 yılında ilk seferinde batan Titanic’ten bir parça kullanılıyor.

Her iki model de sınırlı sayıda üretilecek. Titanic’ten yalnızca 10 adet üretilecek. Vostok 1’in ise yalnızca 1 üretim modeli olacak.

Her iki modelde de standart modellerin özellikleri bulunuyor. iPhone 11 Pro modelinde 5.8 inçlik bir ekran, iPhone 11 Pro modelinde ise 6.5 inçlik bir ekran kullanılıyor. Ayrıca, her iki telefonun da arkasında üçlü kamera kurulumu yapıyor. Geniş açılı fotoğraflar çeken telefonların Gece Modu da bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.