29 TL’lik PoloSmart Joystick ile PUBG Mobile oynadık

0

PoloSmart Joystick inceleme videosuyla karşınızdayız. Son yıllarda mobil oyun dünyasının gelişmesi ve birçok oyuncunun mobil platformları daha çok takip etmesiyle birlikte farklı ekipmanlar da karşımıza çıkıyor. Biz de sizler için bu hafta BİM’de 29.90 TL’ye satılan bu ekipmanlardan PoloSmart Joystick modelini PUBG oynayarak inceledik. PoloSmart Joystick özellikleri neler?

PoloSmart Joystick inceleme

Son dönemlerde PUBG gibi oyunların popülerleşmesi ile birlikte mobil oyun deneyimi de gelişmeye devam ediyor. Mobil oyun dünyasındaki kullanıcı sayısının artmasından dolayı da rekabet kızışıyor. Sizlerin rekabette öne geçebilmesi için BİM’de satılan PoloSmart Joystick‘i inceledik.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

PoloSmart Joystick özellikleri

Bu hafta BİM Aktüel kataloğunda yer alan joystick 4.7 inç‘den 6.5 inç büyüklüğündeki telefonlara kadar tüm telefonlar için kullanılabiliyor. Ayrıca joystick, uzun süre oyun oynasanız bile elinizde rahatsızlık hissettirmeyen ergonomik bir tasarım iddiasına sahip.

Bu cep telefonu oyun destek aracı, oyun esnasında oyun adaptasyonunuzu kolaylaştırarak daha hızlı refleks vermenizi de sağlamak için tasarlanmış. Ateş tetik düğmesi, oyunun deneyim ve tepki hızını artırmaya yardımcı oluyor. Joystick bir gamepad tutacağı ile birlikte geliyor. Bu da oyuncunun bilek sağlığını korumayı hedefliyor.

Üzerinde bir fan ile gelen cihaz böylece telefonunun ısınmasını engelliyor. 2.000m Ah’lik powerbank özelliği bulunan joystick, oyuncunun şarj sorununu yaşamasının da önüne geçiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.