5 Seviyeyi Bilen Analist: 5 Altcoin, Bu Düzeylerde Patlayabilir!

0

Popüler kripto stratejisti ve analisti Michael van de Poppe, Mayıs ayında piyasa çapındaki çöküşe katlandıktan sonra beş altcoin projesinin yaşam belirtileri gösterdiğini söyledi. Michael van de Poppe’nin altcoin tahminlerini yakında inceleyelim…

Michael van de Poppe: Popüler altcoin SOL, bu seviyeleri hedefliyor!

Usta analist Michael van de Poppe, Twitter’daki 350.500 takipçisine, merkezi olmayan uygulama (DApps) platformu Solana‘nın (SOL) fiyat hareketini izlediğini, bunun ya 35.00 dolardan direnci kıracağını ya da 28,00 dolardan daha yüksek bir dip (HL) kaydedeceğini belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda direnç içinde hareket ettiği için bununla ilgili bir giriş bekliyorum. Hemen kırılacağını varsaymıyoruz, ancak kesinlikle bir pozisyon için tetiklenmek için bir HL (veya destek için daha yüksek direnç çevirme) arıyor.

Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Elrond, Bitcoin çiftinde 0,0032’de ani direncini test etmek için hazırlanıyor

Sırada, geliştiricilere ve işletmelere dijital ekonomi için altyapı oluşturmaları için araçlar sağlayan bir platform olan Elrond (EGLD) var. Michael van de Poppe’ye göre Elrond, Bitcoin çiftinde (EGLD/BTC) bir dip yaptı ve şimdi 0,0032’de ani direncini test etmek için hazırlanıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Haftalık sipariş bloğunun güzel bir şekilde yeniden test edilmesinden sonra bunun dibe vurmasını bekliyorum. 320.000 Satoshi (0.0032) civarındaki yüksek aralık, yeni ATH’leri (tüm zamanların en yüksek seviyeleri) engellediği için kritiktir. Girişler için -> 220.000 (0.0022) Sats civarında bir HL aranıyor ve sonra ben varım.

Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Bu altcoin, güçlü bir dalgalanmaya hazırlanıyor

Michael van de Poppe’nin gözüne kestirdiği üçüncü altcoin, Blockchain verilerini endeksleyen ve düzenleyen bir platform olan The Graph (GRT)’dur. Kripto stratejisti, GRT’nin daha yüksek bir düşük kurulum oluşturması koşuluyla güçlü bir dalgalanmaya hazırlandığını tahmin ediyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu da dibe vurmuş görünüyor, çünkü ralliden önceki seviyelere doğru tam bir geri dönüş yaptı. Kendisine başka bir HL vererek, güçlü bir ralli görebiliriz. %130’luk bir hareket…

Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Polygon’da USDT çifti, BTC çiftinden daha iyi görünüyor

Analistin listesinde dört numarada, yükseliş momentumunu ateşlemek için önemli bir direnç alanını kırması gerektiğini söylediği Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) var. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Popüler altcoin MATIC’de USDT çifti, BTC çiftinden daha iyi görünüyor ve çoğu pazarda olduğu gibi bir aralığın içinde kaldı. Kritik kırılma 1,35 dolar civarında, destek ise 0,90-1,00 dolar arasında bulunabilir.

Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Altcoin projesi HBAR, yeni yükseliş trendine başlayabilir!

Analistin radarındaki son altcoin, eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR)’dır. Michael van de Poppe, HBAR’ın kritik bir destek seviyesine sahip olduğu sürece yükseliş eğilimine devam etmesini bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Büyük olasılıkla dibe vurdu, tıpkı EGLD gibi… Ralliden önceki bloğun yeniden test edilmesi… O zamandan beri, güneye doğru ilerliyoruz, ancak bir kez daha desteği tutarsak ve/veya kritik direnci kırarsak -> yeni yükseliş trendi başlar.

Kaynak:  Michael van de Poppe/Twitter

İşte analistin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.