5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 4 Altcoin Temmuz’da Patlayabilir!

0

Dünyaca ünlü kripto para stratejisti ve trader’ı Michael van de Poppe, bu ay büyük patlamaların eşiğinde olduğunu söylediği dört altcoin projesini açıklıyor. Michael van de Poppe’nin altcoin tahminlerini yakından inceleyelim…

Michael van de Poppe: DFI.money (YFII) bu aya patlayacak altcoin projeleri arasında!

Usta analist Michael van de Poppe, yeni bir videoda 107.000 YouTube abonesine, listesinde bir numaranın merkezi olmayan finans (DeFi) getiri toplayıcısı DFI.money (YFII) olduğunu söylüyor. Kripto analistine göre, YFII ani direncini ortadan kaldırmakla tehdit ettiği için Bitcoin çiftinde (YFII/BTC) bir kırılmayı ateşleyebilir. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Karşı karşıya olduğumuz kritik kırıcı, buradaki direnç bölgesidir (0.063). Bu birkaç kez test edildi ve henüz kırılamadı. Ancak şu anda dördüncüsü olacak olan burada gördüğümüz testlerin miktarı göz önüne alındığında, tek seferde geçmemiz çok muhtemel. Ve sonra yeni bir dürtü dalgası başlayabilir.

Michael van de Poppe: TomoChain fiyatı da sıçramanın eşiğinde yer alıyor

Michael van de Poppe, 0,063’ün üzerinde bir kırılmanın YFII/BTC’yi 0,099’a kadar çıkarabileceğinin ve mevcut fiyatı olan 0,061’den %62’lik potansiyel bir artışa işaret ettiğinin altını çiziyor. Sıradaki altcoin projesi, kripto analistinin bir kopuştan sonra önemli kazanımlar görebileceğini söylediği Bitcoin’e (TOMO/BTC) karşı akıllı sözleşme platformu TomoChain’dır. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bloğu (0,000043) tutarsa ​​veya 100 günlük ve 200 günlük MA’yı (hareketli ortalamalar) tutmaya başlarsa, bir dönüş ve devam etmesi muhtemel. TOMO’nun bu direnç seviyelerini (0.00051) birçok kez test ettiği gerçeği göz önüne alındığında, bir sonraki test bize genel olarak bir kırılma sağlıyor. Bu nedenle, bir sonraki hedef bölge 7.500 Satoshi (0.000075) civarındaki alandır.

Michael van de Poppe: Kava.io (KAVA)’yu izliyorum! Yakında yükselebilir

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para ise merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava.io (KAVA)’dır. Michael van de Poppe’ye göre KAVA/BTC, kilit bir direnç alanına yaklaşırken güçlü bir çıkışa hazırlanıyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence direnç bölgesine (0,000144) doğru ilerliyoruz, seviyeyi 0,000122 civarında çeviriyoruz ve ardından bir sonraki ralli 23.000 Satoshi’ye (0.00023) doğru ilerliyor. Büyük olasılıkla yeni bir dürtü dalgası gerçekleşecek.

Michael van de Poppe: Popüler altcoin Algorand bu seviyeleri kırabilir

Kripto stratejistinin listesindeki son altcoin, ödemeler için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir Blockchain olan Algorand’dır. Michael van de Poppe, ALGO/BTC’nin %69’luk bir ralli başlatmak için acil desteğini sürdürmesi gerektiğini söyledi. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Popüler altcoin Algorand 2.300 Satoshi’nin (0.000023) üzerinde desteği sürdürürse ve 3.000 Satoshi’de (0.00003) direnci kırarsa, genel olarak bu momentumu devam ettirebileceğimizi düşünüyorum. Sonra direnç bölgesini 3.900 Satoshi’de (0.000039) hedeflemeye başlayabiliriz.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin tahminleri

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra Michael van de Poppe, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar ve trader’lar, analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.