5 Seviyeyi Bilen Analist: Bu 6 Altcoin Temmuz’da Fırlayabilir!

0

Yeni ay başlarken ünlü kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve dört altcoin projesi ile ilgileniyor. Michael van de Poppe, bu kripto paraların sağlıklı bir trend izleyeceğine inanıyor.

Michael van de Poppe: Cardano ve Chainlink Temmuz için iyi görünüyor!

Usta analist Michael van de Poppe, 348.000 Twitter takipçisine, Ethereum rakibi Cardano’nun Bitcoin (BTC) karşısında güçlü göründüğünü ve ADA/BTC grafiğinde 0,000039 (3,900 Sats) desteğini koruduğunu söyledi. Analist, ADA’nın daha yüksek dipler belirlemesini ve Temmuz ortasından sonuna kadar önemli bir yükseliş trendi başlatmasını bekliyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Cardano, zıplamasını istediğim alandan sıçradı. İyi sinyal, bir sonraki adım 4100 Satoshi’yi kırmak.

Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe, en iyi oracle projesi Chainlink’in beklenen yörüngesini takip ettiğini söylüyor. Analist, BTC’ye karşı kısa bir süre daha bir birikim bölgesinde kaldıktan sonra, LINK‘in önümüzdeki birkaç hafta içinde tekrar 0.0006 direnç bölgesine gideceğini tahmin ediyor.

Kaynak: Michael van de Poppe

Michael van de Poppe: Waves şimdi bu seviyelere sıçrayabilir

Michael van de Poppe, Blockchain projesi Waves’in hem 100 hem de 200 günlük haftalık hareketli ortalamaların (WMA) üzerinde kalmayı başardığı için sağlıklı göründüğünü söylüyor. Analist, WAVES 0.000051 Satoshi’yi aşabilirse, 0.00072’yi %65 kazanç ile görebileceğini belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

WAVES, hala 100-Günlük ve 200-Günlük MA’nın üzerinde hareket ettiği için burada güç gösteriyor. 4000 Sats üzerinde kaldığını görmeyi ve 5100 Sats alanını tekrar test etmeyi tercih ederim. Bu başka bir zaman test edilirse, büyük olasılıkla +%65 için 7000 Satoshi görülebilir.

Kaynak: Michael van de Poppe

Analist, bu 3 altcoin projesini Temmuz için izliyor

Michael van de Poppe’nin Temmuz ayında izlediği ve sağlıklı bir trend izleyeceğine inandığı diğer altcoin projeleri şunlardır: ölçeklenebilir Blockchain ağ Tomochain (TOMO); zincirler arası merkezi olmayan borç verme protokolü Kava ve merkezi olmayan finans için likidite altyapısı (DeFi) Kyber Network Crystal (KNC)’dür. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi.

Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.