8 model için EMUI 10 muştusu

0

Huawei, yaz aylarında EMUI 10 güncellemesi alacak telefon modellerini açıklamıştı. En yeni arayüzün geleceği telefonların açıklamasının ardından EMUI 10 beta test programı için hazırlıklar başladı. Şirket, 8 akıllı telefon modeli için beta sürümünü yayınlıyor.

EMUI 10 güncellemesi için ilk adım

EMUI 10 güncellemesi alacak modellerin başında P30 ailesi vardı. Şimdi ise sıra 8 modele daha geldi. Şirket, güncellemenin bir parçası olarak Mate 20 ailesinde ve Honor 20 ailesinde beta programını başlattı.

İlk güncellemeler tabii ki Çinli kullanıcılara hitap ediyor. Ancak, tıpkı P30 ailesinde olduğu gibi kısa süre sonra küresel pazarda da beta programının başlatılacağı öngörülüyor.

Huawei’nin yeni arayüzden Karalık Mod ve gizlilik ile ilgili önemli yenilikler bulunuyor.

Peki, bu beta testinin parçası olan 8 model arasında kimler var?

Listenin Huawei tarafında yukarıda da dediğimiz gibi Mate 20 ailesi bulunuyor. Bu modeller, Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20 X ve Huawei Mate 20 RS Porsche Design yer alıyor.

Honor ailesinde de güncellemenin geleceği modeller açıklandı. Bu modeller de Honor 20, Honor 20 Po, Honor V20 ve Honor Magic 2 olarak sıralanıyor.

Huawei EMUI 10 beta test programı için ikici aşamada bu 8 modeli seçti. Ancak, kısa süre sonra diğer modeller için de güncelleme adımının atılacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.