ABD Kongre Üyesi Dogecoin ve Bu 2 Altcoin’den Satın Aldı!

0

ABD kongre üyesi Barry Moore, Dogecoin yatırımlarını kamuya açıklayan ikinci ABD kongre üyesi oldu. Ancak Barry Moore, sadece DOGE almadı ve portföyünde başka altcoin’lerde var.

ABD kongre üyesi Barry Moore, Dogecoin ve 3 altcoin’den aldı!

ABD kongre üyesi Barry Moore, kripto para yatırımlarını açıkladı. Barry Moore, popüler altcoin Dogecoin (DOGE)’e yatırım yaptığını söylerken başka varlıklarının da olduğunu ekledi. Barry Moore, 13 Haziran’da 1.001 ile 15.000 dolar arasında DOGE satın aldı. Ancak Barry Moore ilk “Dogecoin satın alan kongre üyesi” değil. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Tennessee’den meslektaşı Mark Green, Nisan ayı başlarında köpek temalı kripto para birimine önemli ölçüde daha hızlı bir bahis yaptı.

Dogecoin 8 Mayıs’ta 0,74 dolarla zirve yaptı ve şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 68 gibi şaşırtıcı bir düşüşle işlem görüyor. Parodi kripto para biriminin yanı sıra Barry Moore, Mayıs ayında 30.000 dolar değerinde Cardano ve 15.000 dolar değerinde Ethereum satın aldı. ABD kongre üyesi Barry Moore’nin altcoin yatırımları kripto para topluluğunda heyecanla karşılandı. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.