ABD Ve İngiltere Ortasındaki Büyükelçi Olayları Kripto Paraları Yükseltmiş Olabilir!

0

Amerikan Başkanı ve ultra milyarder isimlerden birisi olarak bilinen Başkan Donald Trump’ın geçmişte yaptığı açıklamalar bugün gün yüzüne çıktı. Başkanın açıklamaları İngiltere’ye yönelik saygısızlık olarak ifade ediliyor ve İngiltere hükümetinden ve halkından özür dilemesi istenirken, İngiltere ile en büyük müttefik olan ABD’nin Başkan Donald Trump’ın bu ifadelerinden dolayı büyük problemler ile karşı karşıya kalabilecek olduğu belirtiliyor. ABD Başkanı İngiltere’ye yönelik açıklamalarında herhangi bir hakaret veya benzer bir kelime kullanmış değil.

Trump ve İngiltere arasındaki kavga devam edeceğe benzerken yakın zamanda kripto para yatırımlarının değeride yükselişe ve beklenmedik orada artmaya başladı. 12.500 doları gören Bitcoin, güven ortamı yaratan bir kripto para olarak bilinirken, ABD ve İngiltere’nin bu kısa süreli olması tahmin edilen tartışmaların son bulduktan sonra kripto para yatırımlarının değerinin düşmesi mümkün.

ABD ve İngiltere arasındaki bir süre devam edecek bu pek sıcak olmayan kavganın sonucunda kazanan tarafın hiçbir taraf olmaması ise bugünden beklenen ve özür dilemeye gerek kalmasına izin verilmeden kapanacak olan bir sorun.

Haberin devamı: ABD Ve İngiltere Arasındaki Büyükelçi Olayları Kripto Paraları Yükseltmiş Olabilir! ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.