ABD’nin Para Siyaseti Kripto Paralardan ‘Etkilenmiyor’

0

ABD Başkanı Donald Trump’ın politikaları ve ABD ekonomisinin gücü söz konusu olduğunda tüm dünya sadece izlemek zorunda kalıyor. ABD ekonomisinin çökeceği iddiaları, kötüye gideceği iddiaları ve bunu isteyenler ABD ekonomisine en ufak bir zararın tüm dünya ekonomisine yani direkt olarak bizim ülkemizde dahil tüm ülkelerin ekonomik sorunlar yaşamasına sebep olacaktır. ABD ekonomisi ile ilgili son veriler resesyon iddialarını bile barındırıyor olsa da ABD para politikalarını düzenlerken ve güncellerken, kripto para birimlerini de dikkate alarak düzenlemeler yapıyor. Dolar bazlı olarak satışı yapılan Bitcoin ve altcoin kripto paralarının giderek gelişen teknoloji ile birlikte ABD Başkanı Donald Trump’ın para politikası da giderek kendisine uygun güncelleniyor.

ABD kripto paraların fiat paraları geçmesine izin vermek istemiyor ABD yönetimi kripto paraların fiat paraların önüne geçmesine izin vermek istemiyor ve önceden gelebilecek tehditleri gördüklerini açıklıyor. Olası problemlere karşı ABD Başkanı Donald Trump ve ekibinin kripto paralar ile ilgili ABD kurumları ile birlikte hareket geçebileceği, aynı zamanda olası bir tehdide karşı hemen önlem alabileceği belirtiliyor.

Haberin devamı: ABD’nin Para Politikası Kripto Paralardan ‘Etkilenmiyor’ ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.