Acer’ın Yaratıcılığa İlham Veren Dizüstü Bilgisayarı ConceptD 7 Satışa Sunuldu

0

Üstün renk doğruluğu sunan ekranı ve yüksek değerlerde video işleme gibi üst düzey grafik gücü gerektiren görevlerdeki yüksek performansı ile öne çıkan ConceptD 7 dizüstü bilgisayarlar, 9. nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GTX 2060 serisi grafik kartları ile birlikte geliyor.

Yüksek performansının yanı sıra tasarım detaylarıyla da kullanıcıları kendine çeken ConceptD 7, alüminyum kasa ve zamana meydan okuyan tasarımıyla her çalışma ortamına mükemmel uyum sağlıyor. Dünyanın önde gelen tasarım ödüllerinden Good Design Ödülü’ne layık görülen ve yalnızca 17,9 mm inceliğinde ve 2,1 kg ağırlığında olan ConceptD 7, zarif tasarımına çeşitlilik sunan bağlantı noktalarını sığdırmayı da başararak kullanıcıların çalışırken tüm çevre birimlerini bağlayabilmesini sağlıyor. Sunduğu yüzde 81’lik ekran gövde oranıyla da kullanıcıları daha fazla çalışma alanıyla buluşturuyor.


Renkleri Üstün Doğruluk ile Yansıtan Ekran

Ultra yüksek işlem gücü sayesinde içerik üretimi ile uğraşan kullanıcıları destekleyen ConceptD 7 dizüstü bilgisayarlar, profesyonellerin sadece yaratıcılıklarına odaklanmasına imkan tanıyor.ConceptD 7, içerik oluşturucuların ağır iş yüklerinde gerçek zamanlı video düzenleme ve işleme performanslarını artırırken, PANTONE onaylı 15,6 inç UHD (3840 x 2160) 4K IPS ekranıyla renk doğruluğunun kritik önem taşıdığı tasarım işlerinde asla hayal kırıklığına uğratmıyor. Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan bu ekran, Delta E < 2 seviyesinde olağanüstü renk doğruluğu sunuyor.

Üstün Donanımla Yaratıcılık İçin Daha Çok Zaman

En zorlu iş yüklerinin dahi altından kalkabilmesi için yüksek donanımla kullanıcıların karşısına çıkan ConceptD 7, hem 3D hem de 2D tasarımlar üzerinde çalışan profesyonellerin video düzenlerken çok daha hızlı olmasına imkan tanıyarak gerçek zamanlı ön izlemeler elde etmelerini sağlıyor. Video işleme ve dosyaların dışa aktarımı gibi zahmetli ve sıradan donanımlar üzerinde çok zaman isteyen görevlerde kolaylık sağlayıp zaman kaybının önüne geçiyor. NVIDIA GTX grafik kartıyla beraber gelen cihaz, bir grafik kartından çok yüksek performans talep eden görevleri çok daha hızlı yapmayı mümkün kılıyor ve iş akışlarını hızlandırıyor. Tüm bu üstün donanımı ve kullanıcıların hem konforlu hem de verimli çalışmasını sağlayan teknik özelliklerine ek olarak ConceptD 7 dizüstüler, 40 db’nin (kütüphane sessizliğine eş değer) altında ses seviyesi ve 4. nesil Aeroblade 3D fanın sunduğu özel tasarımlı soğutma sistem sayesinde çalışma ortamının sessizliğini de sağlıyor.

ConceptD Ailesinin Diğer Üyeleri Çok Yakında!

Acer, yaratıcılığa ilham veren ConceptD modellerinden ConceptD 5 dizüstü bilgisayarın yanı sıra profesyonel renk doğruluğu ve (4K UHD) 3840 x 2160 piksellik çözünürlük sunan ConceptD CP3 monitörlerin de yakın zamanda satışa sunulacağını duyurdu.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer ConceptD 7, 15.999 TL’lik fiyatla satışla sunuldu.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bulunabilirlik, ürün özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Acer Türkiye ofisiyle iletişime geçin.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir araya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Nesnelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, insanlarla teknoloji arasındaki sınırları kaldıran ürün ve çözümler araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

F5 İletişim Yönetimi / LEWIS+ Partner – 0 216 349 40 43 – [email protected]

Murat Demirok – 0533 730 58 53 / [email protected]

Duygu Ersoy – 0535 364 9877 / [email protected]

© 2019 Acer Inc. Tüm hakları saklıdır. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen veya başka türlü kullanılan diğer ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler önceden belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye göre değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.