Adam Back: Bitcoin Gelişimi İnternet Gelişiminden Daha Süratli

0

Kripto paraların çok hızlı geliştiğini ve insanların kripto para yatırımı yapmak konusunda eskiye nazaran daha fazla ilgi gösterdiklerini açıklayan Adam Back, internetin geliştiği hıza göre Bitcoin gelişiminin çok daha hızlı olduğunu savundu. Bitcoin’in çok hızlı geliştiğini ve insanların bu gelişimden faydalandıklarını açıklayan Back, kripto paraların gelişim hızının internetin gelişim hızından daha iyi olduğunu, internetin geliştiği dot-com balonu döneminden bile daha hızlı bir gelişimin söz konusu olduğunu açıkladı.

Adam Back’in bu açıklamaları aslında kripto para pazarında daha önce de yapılan açıklamalar. Zaman zaman kripto paralar ile dot-com krizi ve dönemi ile ilgili açıklamalar oldu ve bu açıklamalar devam edecek. Bitcoin’in hızlı gelişmesi kripto paralara olan ilginin artmasında bir sebep olsa da yatırımcıların giderek artan sayısı, giderek daha fazla insanın ilgi göstermesi sonucunda kripto para pazarının daha büyük ilgi gördüğü kesin.

Haberin devamı: Adam Back: Bitcoin Gelişimi İnternet Gelişiminden Daha Hızlı ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.