Age of Empires IV Çıkış Tarihi ve Tanıtım Görüntüsü

0

Company of Heroes ve Dawn of War serisi ile tanınan geliştirici Relic Entertainment, web sitesinde yer alan projeye dahil olduğu hakkında yorum yaptı:

“Bu efsanenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Tarihsel bağlamı derin stratejik bir oyunla birleştirmek, güçlü yönlerimizi değerlendirmek ve bu oyunu sevgili topluluğun ellerine geri getirmek için sabırsızlanıyoruz.”

Age of Empires IV – X019 – Oynanış Videosu

Microsoft’un X019 etkinliğinde ilk çıkışını yapan Age of Empires IV’ün oynanış videosu ile, oyunda bazı yeni özellikler ve pek çok ilginç grafik geliştirmeleri de ortaya çıktı.

Age of Empires IV Tanıtım Videosu

Age of Empires 4 tanıtım videosu, tarih boyunca yapılan savaşları konsept çizimleri şeklinde göstererek, oyunda epik bir savaş koleksiyonu oluşturacak olan güçlü bir seslendirme sistemini de bizlere göstermiş oldu.

Oyunun çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak Age of Empires 4’ün 2020 yılında çıkmasını umuyoruz. Ancak, oyunun yalnızca Windows 10 platformlarında kullanılabileceğini biliyoruz. Konsol hayranları için mükemmel olan Xbox One X ve Xbox One S ile kullanılabilirliği olacak. Oyunun aynı gün konsolda ve PC’de başlatılıp başlatılmayacağı net bir şekilde anlaşılıyor.

Age of Empires Nedir?

Daha önce duymayanlar için tanıtmakta fayda var. Age of Empires, dünyadaki önemli tarih olaylarını takip eden, Microsoft tarafından yayınlanan bir gerçek zamanlı strateji PC oyunudur.

Orijinal Age of Empires oyunları, türünün klasikleri haline geldi. Age of Empires ve Age of Empires 2 oyunları yakın zamanda Definitive Edition adlı yeni sürümler aldılar. Bu sürümler sayesinde klasik oyunların grafikleri ve oynanışları düzeltildi ve hayranlar nostaljik gerçek zamanlı strateji oyunlarını canlandırma şansını yakaladılar.

En yeni Age of Empires IV haberlerini ve Relic Entertainment daha fazla bilgilerini sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.