Altın Analisti: Bu Düzeyleri Görebiliriz! Dikkatle Takip Edin…

0

Altın fiyatları, 1.775 doların üzerinde işlem görüyor. Altın analisti James Hyerczyk’e göre,piyasanın yönü, yatırımcıların 1.770 dolar seviyesine tepkisiyle belirlenecek. Analist, altın’ın göreceği seviyeleri sırası ile açıklıyor.

Analistler: Altın fiyatları bu verileri bekliyor!

Altın vadeli işlemleri, güçlenen ABD dolarına rağmen Çarşamba gününü yüksek notla tamamladı. Daha düşük Hazine getirileri bir miktar destek sağlamış olabilir. Dalgalı fiyat hareketi, Cuma günkü ABD Tarım Dışı İstihdam raporu öncesinde piyasayı etkilemiş olabilir. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, güçlü bir istihdam raporu, FED’in son politika açıklamasında altın fiyatları üzerinde baskı oluşturacak şahin tonunu teyit edebilir.

Yüksek kapanışa rağmen, yatırımcıların yaklaşan ABD işgücü piyasası raporunun ABD Merkez Bankası’nın varlık alımlarını gevşetmesine ilişkin korkuları artırabileceği konusunda temkinli olmaları nedeniyle altın, Kasım 2016’dan bu yana en büyük aylık düşüşüne devam ediyor. Reuters anketine göre, yatırımcılar şimdi ABD Çalışma Bakanlığı’nın Cuma günü açıklanacak olan ve Haziran ayında 690.000 iş artışı göstermesi beklenen Tarım Dışı İstihdam Bordrosunu bekliyor. Veriler, Federal Rezerv yetkililerinin ABD merkez bankasının bu yıl varlık satın alma programını azaltmaya başlaması gerektiği yönündeki önerilerini takip ediyor.

James Hyerczyk: Piyasanın yönü, 1.770 dolar seviyesine bağlı olacak

Altın analisti James Hyerczyk, piyasaları yorumluyor ve önemli tahminlerde bulunuyor. James Hyerczyk’e göre,piyasanın yönü, yatırımcıların 1.770 dolar seviyesine tepkisiyle belirlenecek. Analist ayı senaryosunda görülecek seviyeleri açıklıyor:

1.770,40 doların altında sürekli bir hareket, satıcıların varlığını gösterecek. İlk aşağı yönlü hedef 1.750,10 dolar. Bu seviyeyi çıkarmak, piyasayı 1.725,50 dolardan 13 Nisan’ın ana dip seviyesine çekebilir. Bu, 1.679.40 dolar ile 1.678.40 dolar arasında bir çift ana dipten önceki son potansiyel destek.

Analist yükseliş senaryosunda görülecek seviyeleri de açıklıyor ve şunları söylüyor:

1.770,40 doların üzerinde sürekli bir hareket, alıcıların varlığına işaret edecek. Bu, 1.798,80 dolardan ana %50 seviyesine bir hızlanma için potansiyel bir tetik noktasıdır. Bu seviyenin aşılması, bir sonraki kilit hedef olan 1.834,70 dolar ile başka bir yukarı yönlü kırılmaya yol açabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.