Altın Varsayımı: Bu Düzeylere Düşüşler Kartlarda!

0

Altın piyasaları, günün işlem seansı sırasında biraz ivme kazandı ve ardından 1.800 dolar seviyesinin üzerine doğru yükseldi. Peki, bu yükseliş devam edecek mi? Yoksa, değerli metal düşüşe mi geçecek? İşte uzman finans analisti Christopher Lewis’in altın tahmini

Analistten altın tahmini: Bu seviyeler görülebilir

Lewis’a göre 1.800 dolar seviyesi güzel bir alım fırsatı olmalı ve altına zirvesine ulaşma konusunda gerçekçi bir şans vermeli. Bu da altının 1.860 dolar seviyesine gidebileceği anlamına geliyor. Aşağı yöne gidilirse altın, analiste göre, daha önce bir direnç bariyeri olan 1.750 dolar seviyesinde bol miktarda destek görmeli.

Analist, “O seviyeden de aşağıya düşülmesi durumunda, 1.675 dolar seviyesine bakmamız muhtemel. Bunun da altına düşmek, 1.500 dolar seviyesine doğru bir kırılmaya yol açabilir. Altının şu anda neredeyse kesinlikle önemli bir yol ayrımında olduğuna inanıyorum, ancak bu noktada, muhtemelen çok fazla dalgalı hareket göreceğimizi düşünüyorum. Sonuç olarak pozisyonlarımın büyüklüğü konusunda çok dikkatli olurdum,” ifadelerini kullanıyor.

Analiste göre dip seviyelerin aşılması durumunda 1.900 dolar seviyesine doğru bir hareket gerçekleşebilir. O seviyenin de kırılması, yukarı doğru büyük bir harekete yol açabilir. Daha fazla altın haberi için https://bedevaoyunhesaplari.com olarak hazırladığımız “2 Kıdemli Analist, Altın Fiyatı İçin Beklentilerini Açıkladı!” isimli makaleyi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.