Analist: Balinalar Temmuz’da Bu Altcoin’i Hedefliyor! Saldırıyorlar

0

Popüler kripto para kanalı Altcoin Daily, son videosunda derin cepli kripto para yatırımcılarının iki kripto para birimine – Bitcoin’e ve Aave’ye saldırdığını paylaştı.

Altcoin Daily: Balinalar Bitcoin satın alıyor

Yeni paylaştığı bir videosunda “zengin yatırımcılar Bitcoin piyasasına geri dönüyor,” diyen kripto analisti, balinalar tarafından tutulan coin sayısının geçen hafta Cuma günü 80.000’den fazla artarak 4.216 milyon BTC ile Mayıs ayından bu yana en yüksek seviyeye ulaştığını söylüyor. Analist, “Balinaların sayısı da üç haftanın en yüksek seviyesi olan 1.922’ye sıçradı,” diyor. Kanal, balinaların yeniden birikime geçmesinin kripto para piyasası için iyi bir haber olduğuna inanıyor. Çünkü bu zengin yatırımcıların, Bitcoin’i beş ayda 10.000 dolardan yaklaşık 60.000 dolara yükseltme konusunda önemli bir rol oynadığına dikkat çekiyor.

Altcoin Daily, “Fiyat hareketi, daha küçük yatırımcıların piyasadaki etkisini artıramadığına ve dikkate değer bir fiyat düzeltmesi yaşanma potansiyeline işaret etti,” ifadelerini kullanıyor. Buna ek olarak kanal, balinaların bakiyelerindeki son artışın, dibe ulaşıldığını gösterdiğini düşünüyor.

“Büyük yatırımcılar, AAVE’yi hedefliyor”

Analiste göre bu ayın hedeflenen bir diğer kripto para birimi ise Aave (AAVE). https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere “Çeşitli kurumlardan gelen yoğun talebe” yanıt olarak, Aave’nin izinli dağıtımı bu ay yayınlanacak. Platform, kripto saklama hizmeti ve servisi sağlayıcısı Fireblocks ile ortaklaşa başlatılacak. Altcoin Daily’ye göre, lansman sırasında Aave Pro, havuzları Aave’nin diğer dağıtımlarından ayrılmış olarak Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Aave ve USD Coin (USDC) olmak üzere yalnızca dört varlığı destekleyecek.

Platform, yalnızca Fireblocks’un Müşterinizi Tanıyın (KYC) doğrulamasını geçen kurumlar, şirketler ve fintech platformlarının Aave Pro’ya erişebilmesini sağlamak için v2 akıllı sözleşmelerine bir beyaz liste katmanı ekleyecektir. Fireblocks ayrıca, Aave Pro için Kara Para Aklamayı Önleme ve dolandırıcılığı önleme denetimlerini uygulamakla görevlendirilecek. Kanal, “Aave Pro, Fireblocks’un kurumsal sermayenin DeFi’a erişmesine yardımcı olmak için attığı ilk adımı değil. 2020’nin başlarında da Compound ile kurumsal yatırımcılara yönelik hizmetleri başlatmak için bir araya geldi” diyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.