Analist: Bitcoin’i Önümüzdeki Günlerde Bu Düzeylerde Görebiliriz!

0

Analist Sahana Vibhute, Bitcoin fiyatının dördüncü kez 40.000 dolar seviyelerini kırmaya çalıştığını ve bu kırılmanın gerçekleşmesi durumunda fiyatın daha da yükselebileceğini belirtiyor.

Teknik hesaplamalar Bitcoin için ne diyor?

Analist Sahana Vibhute, Teknik hesaplamalara dayalı olarak, önümüzdeki hafta BTC fiyatının 44.000 dolara yükselebileceğini söylüyor. Mayıs ortasında yaşanan düşüşten bu yana dar bir eğilim sürdüren Bitcoin fiyatı, şu andan itibaren yine 40 bin doların üzerine çıkmaya çalışıyor. Boğa piyasasıyla ilgili öne çıkan durum, her ziyaretinde 31.000 dolar seviyesinden güçlü bir sıçrama yapması şeklinde kendisini gösteriyor. Bu nedenle son hareketler BTC fiyat hareketlerinin yükseliş trendini sağlam tutuyor.

Elon Musk, Tesla otomobil satışları için BTC ödemelerinin belli şartlar dahilinde yeniden başlayacağını ima etmesinden sonra fiyat yaklaşık %9 arttığından, kartlarda daha fazla yükselişin olabileceğini ifade eden Vibute, fiyatın şu anda üst direnç seviyelerini test ettiğini ve bu nedenle büyük bir kırılmanın yakın göründüğünü vurguluyor. Analist fiyatın bu hafta herhangi bir zamanda 44.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Fiyat hangi seviyeleri görebilir?

Analist, 31.000 dolar civarındaki ana destek seviyelerini birden çok kez kıramadıktan sonra, Bitcoin (BTC)’nin tamamen kırılmaya hazır olduğunu söylüyor. Bu nedenle analist, 44.000 dolar seviyesini vurmak için büyük bir yükseliş trendi ile sonuçlanacak bir hareketi bekliyor.  Bununla birlikte, boğa rallisi 44.000 doları kırdıktan sonra önümüzdeki günlerde daha yüksek seviyelere çıkmaya devam edebilir.

Popüler bir analist olan Galaxy Trading tarafından tahmin edildiği gibi, şu anda fiyat 42.000 dolarlık alanı hedefliyor. Bu alan geçilirse, 48.000 ila 50.000 dolar arasındaki seviyelere erişilebilir.  Yeni artışla hızlanan Bitcoin BTC fiyat rallisi, https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önceden de belirttiğimiz üzere Tesla’nın BTC ödemelerini olası kabulle daha da hızlanabilir. Ayrıca, yükseliş momentumunu inşa etmekle birlikte BTC fiyatı, önceki ayın sert kayıplarını geri alabilir ve 60.000 doların üzerindeki seviyeleri yeniden kazanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.