Analist: Bu 2 Altcoin, Milyar Dolarlık Dalgalanmayı Tetikleyecek!

0

Geçtiğimiz Nisan ve Mayıs ayındaki kripto para patlamasının ardından Bitcoin (BTC) ve diğer altcoin’lerin düşüşe geçmesiyle, birçok yatırımcı altcoin patlamasının ne zaman yaşanacağını merak eder oldu. Bir kripto para trader’ı bu soruya cevap vermese de, altcoin’lerdeki patlamayı tetikleyeceğini düşündüğü 2 kripto parayı paylaştı. İşte detaylar…

Tyler Swope: Compound, altcoin patlamasının yaşanmasını sağlayacak

Kripto para trader’ı Tyler Swope, milyar dolarlık bir sermaye tufanının iki altcoin projesine akacağını ve bunların bir sonraki altcoin patlamasında öncülük edeceğini tahmin ediyor.  Chico Crypto’nun sunucusu, YouTube’da Compound Finance’in (COMP) piyasa değerine göre kripto varlıkları listesinde çok daha yükseğe çıkacağını söylüyor.

Swope, Circle’dan blockchain devinin işletmelere merkezi olmayan finans (DeFi) kredi piyasalarına ve diğer hizmetlere erişim sağlama planlarında Compound Finance’i kullanacağını açıkladığı bir duyuruya atıfta bulunarak aşağıdakileri söyledi:

Bu DeFi protokolü Circle’ın DeFi API’ı ile çalışan ilk protokol olacak… Peki bu, neden bu benim seçimim? Birincisi, listelerde çok aşağılara indi, 58. sıraya düştü, bir grup token saçmalığı ise hiçbir faydası olmadan daha üst sıralarda yer aldı. Hatta bazı C tokenleri; CETH, CDAI, CUSDC, Compound’ın yönetişim tokeninden daha yüksek sıralarda yer alıyor. Bu, Compound protokolünün yoğun bir şekilde kullanıldığını kanıtlıyor ve bence yönetişim tokeni bunlardan daha yüksekte yer almalı… En azından ilk 30 kripto arasında.

Analist, Unibright’a da dikkat çekti

Swope’un listesindeki ikinci altcoin, kurumsal blockchain çözümleri geliştiren ve tokenize edilmiş varlıklar için entegrasyon platformları ve ekosistemler oluşturan Unibright (UBT). Unibright, ticari işletmelere bir dizi yeni blockchain tabanlı hizmet sağlamak için açık kaynaklı bir girişim olan Baseline Protocol ve Baseledger’ın geliştirilmesinde de önemli bir rol oynamaktadır.

Swope, platformun kurumsal olarak benimsenmesiyle ilgili tartışmalara dikkat çekiyor. Analist, bu açıdan umutlu görünüyor. https://bedevaoyunhesaplari.com verilerine göre COMP, yazım sırasında 429,00 dolar, UBT ise ise 1,41 dolardan işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.