Analist: Bu 4 Altcoin “Çılgın Bir Potansiyele” Sahip!

0

Bir kripto uzmanı olan Austin Arnold, dört orta büyüklükteki altcoin projesinin, uzun vadede “çılgın bir potansiyele” sahip olduğunu söylüyor. Listenin ilk sırasında merkezi olmayan finans (DeFi) ve borç verme protokolü olan Compound (COMP) yer alırken, listenin diğer isimlerini birlikte inceleyelim…

Austin Arnold’ın potansiyel gördüğü ilk altcoin projesi: Compound (COMP)

Analist, https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Compound Labs’ın “Compound Treasury” adlı yeni bir projeyi hayata geçirdiği haberini aktararak başlıyor. Proje, kripto dışı işletmelere ve finansal kurumlara Compound protokolüne erişim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle analist, yakın tarihli gelişmesiyle kendini ön plana çıkaran COMP için listenin ilk sırasını özellikle ayırıyor.

İkinci sırayı Polygon (MATIC) kapıyor

Listesinin bir sonraki ismi Polygon (MATIC), analistin de belirttiği üzere Ethereum ölçeklendirme çözümü sağlayan, yenilikçi Blockchain teknolojisidir. Ayrıca Polygon kısa süre önce Avail adlı yeni bir genel amaçlı Blockchain altyapısı tanıttı. Analist, Polygon için görüşünü şu şekilde özetliyor:

Bu benim görüşüm, Polygon’un Avail ile Ethereum için 2. katman ölçeklendirmesini kaldırmayı teklif etmesi, ister Mainchain’de bir Sidechain’de olsun, ister kendi başına bağımsız bir Blockchain olsun… Blockchain’in Sidechain güvenliğini korurken, ölçeklenebilirliğin korunmasına da yardımcı olacaktır.

Üçüncü altcoin: The Graph (GRT)

Analistin sıradaki ismi, Ethereum tabanlı indeksleme protokolü The Graph (GRT) oluyor. Projenin, analistin listesinde olmasının önemli bir sebebi, The Graph’in bir Ethereum ölçeklenebilirlik çözümü olan Optimism ile yaptığı ortaklıktan kaynaklanıyor. Arnold, GRT’nin önemini şu şekilde vurguluyor:

Graph, Ethereum ölçeğine yardımcı olmak için Optimistic Ethereum L2 üzerine inşa eden geliştiricilere indeksleme ve sorgulama hizmetleri sağlayacak. Optimism herkese açık olarak kullanıma sunulduğunda, Graph barındırılan hizmette yayınlanacak ve Optimism topluluğundaki geliştiricilere destek sağlayacak.

Analistin son projesi Decentraland (MANA) oluyor

Analistin listesinde son sırada yer alan Decentraland (MANA), bir merkezi olmayan sanal gerçeklik dünyası projesidir. NFT’lerle yakın ilişkisi olan proje, Arnold’un da hatırlattığı üzere, yakın zamanda platform üzerinde yaklaşık 1 milyon dolar değerinde MANA satışı gerçekleştirdi. Bunun büyük oyuncuların sanal ekosistemle ilgilendiğini gösterdiğini belirten analist, şu açıklamayla listesini sonlandırıyor:

Fiyatlar düşerken bile balinalar pozisyonlarını kapatıyorlar ve uzun vadeli gelecek için plan yapıyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.