Analist: Bu 8 Altcoin Uyuyan Dev! Aralık’ta Patlayacaklar

0

Bitcoin yatay seyrederken yatırımcılar altcoin’lere yöneldi. Popüler bir kripto para kanalı olan Altcoin Daily, “Uyuyan Devler” olarak kabul ettiği ve yıl sonunda patlayabileceğini düşündüğü 8 altcoin projesini paylaştı.

Altcoin Daily: Bu altcoin’ler patlama yapabilir

Analistin radarındaki ilk altcoin Theta oldu. Analiste göre Theta’nın fiyatında katalizör olarak görülebilecek bir madde, mainnet 3.0’ın başarıyla piyasaya sürülmesi oldu. Kanal, Theta ağının “büyük isimler” tarafından desteklendiğini ve yakın zamanda USPTO “THETA-1005” için patent başvurusu onayı aldığını söyledi.

Analistin listesindeki ikinci altcoin, merkezi olmayan borsa Uniswap’in yerel tokeni UNI oldu. Analist, Uniswap v3, “merkezi olmayan borsa piyasasını yiyor. Lansmandan sadece iki ay sonra, hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden pazarın %41’ini ele geçirdi” ifadelerini kullandı. Kripto stratejistinin radarındaki üçüncü token Sushiswap (SUSHI). Sushiswap, önümüzdeki ay NFT Marketplace’i piyasaya sürecek. Analist, “Sushi’nin yıl sonunda büyük şeyler yapacağına kesinlikle inanıyorum” diyor.

Analistin radarında ADA, SAND, ETH, AVAX, BNB de bulunuyor

Analist için dördüncü sırada Cardano (ADA) bulunuyor. Proje, son 30 gün Github’daki ortalama günlük ağ etkinliğine göre lider blockchain. Beşinci sırada ise Decentraland’in rakibi Sandbox (SAND) yer alıyor. Altcoin Daily, popüler “The Walking Dead”in oyununun, Ethereum tabanlı metaverse oyunu The Sandbox’a geldiğini bildiriyor.

Analist, bu altcoin listesinin dışında altıncı uyuyan dev olarak Bitcoin’i gösteriyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak da bildirdiğimiz üzere ABD’li Senatör Toomey, BTC satın aldığını açıklamıştı. Analist de buna dikkat çekerek “Kripto para satın alma rekoru kıran ilk senatör” dedi. Analiste göre bir sonraki uyuyan dev, Ethereum oldu. ETH ağına 30 gün içinde 5 milyondan fazla benzersiz adres katıldı. Analist, bu durumun Ethereum’u dünyanın en kalabalık ağı haline getirdiğinin altını çizdi.

Altcoin Daily, son olarak Avalanche (AVAX) ve Binance Coin (BNB)’e dikkat çekti. Analist, DeFi Yield Protocol’ün (DYP) Avalanche’a genişlediğine dikkat çekti ve bunun önemini vurguladı. Listenin sonunda ise Binance Coin yer alıyor. Analist, BNB için Allen Iverson’ın kısa süre önce bu yaz bir NFT koleksiyonu çıkarmak amacıyla Binance NFT ile ortaklık kurduğunu duyurduğundan bahsetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.