Analist: Bu Altcoin, Temmuz’da Bitcoin’i Sollayabilir!

0

Bitcoin ve altcoin projelerinin popülaritesi artmaya devam ederken, birçok yatırımcı Bitcoin ve Ethereum arasındaki fiyat hareketine ilgi gösteriyor. Liderler arasındaki rekabet hız kesmeden devam ederken, bir kripto analistine göre kısa vadeli ETH hareketi BTC’den daha fazla yükseliş gösteriyor. Kripto takipçisi Nathan Morgan’nın aktarımlarıyla, takibindeki önemli ve gizemli bir analistin, Temmuz ayındaki ETH ve BTC yorumunu inceliyor olacağız…

Analist lider altcoin Ethereum’un fiyat hareketlerini yorumluyor

12 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştıktan sonra düşüşe geçen ETH, bu süre boyunca alçalan bir direnç çizgisini takip etti. Ancak uzman analist, 22 Haziran’da aynı seviyeye yakın bir çift dibin oluştuğunu belirtiyor. Bu nedenle, bunun bir yükseliş modeli olarak kabul edilebileceğini söyleyen analist, 22 Haziran’ın en düşük seviyesinden mevcut ETH zirvesine %34,62’lik bir artış kaydedildiğini ekliyor. Bu hamle, analiste göre önceki zirvede kesişen herhangi bir çakışma olmadığı için boğaya işaret etmiyor.

Bitcoin fiyat hareketi

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşan BTC, 19 Mayıs’tan bu yana 40.500 ile 31.400 dolar arasında işlem görüyor. Ancak 22 Haziran’da ki düşüşte, sıçrama yaşamadan önce 28.805 dolara kadar gerilemişti. Bunu takiben analist, yukarı yönlü hareketin öncesinde MACD, RSI ve Stokastik osilatörde boğa yanlısı bir değişiklik olduğunu söylüyor.

Analist açıklamalarının devamında, “Ancak, RSI henüz 50’nin üzerine çıkmadı ve Stokastik osilatör düşüş eğilimi gösterdi” şeklinde indikatörleri yorumlayarak, günlük bazda incelenen Bitcoin için, “Ethereum’un fiyat hareketinin daha iyimser olduğunu söyledi”. Ancak teknik göstergelerin BTC için şu an daha olumlu ilerlediğini belirten analist, son olarak, ETH ile karşılaştırıldığında, kısa vadeli hareketlerin BTC için çok daha düşüş eğilimi gösterdiğini vurguluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.