Analist: Ripple Fiyatı Haftaya Bu Düzeyleri Görebilir!

0

Genel piyasa, son 24 saatte küçük bir kazanç gördü. Bitcoin ve Ethereum yüzde 1,4 arttı ve altcoin piyasası da benzer hareketler yaşadı. Bir analiste göre Ripple (XRP) fiyatı, 0.80 dolar desteği kırılmadığı sürece, önümüzdeki haftaların başında 0.90 dolara çıkabilir.

Ripple fiyatı hangi seviyelere ulaşabilir?

XRP, son 24 saatte 0.80-0.84 dolar aralığında işlem görüyor ve orta düzeyde bir volatiliteye işaret ediyor. İşlem hacmi yüzde 5 azalarak 2.5 milyar dolar oldu. Bu sırada toplam piyasa değeri 38.3 milyar dolar ve yedinci sırada yer alıyor. Bir kripto para analisti olan Egil Lapin, 4 saatlik grafikte, XRP/USD’nin dün daha düşük bir dip seviyeye ulaşmadığına dikkat çekiyor ve bunun da boğaların yükselişe hazır olduğunu gösterdiğini vurguluyor.

Genel piyasa, Mayıs ayındaki güçlü geri çekilmenin ardından hala yatay hareket ediyor. Analist, 0.64 dolarlık keskin bir ret belirlendiğini ve bunun da ayıların tükendiğini gösterdiğini belirtiyor. Direnç seviyesi olarak Ripple’ın 1.10 dolar civarında direnç oluşturduğunu söylüyor. Lapin, bu haftanın başlarında 0.80 dolar civarındaki desteğin yeniden test edilmesinin piyasada hala güçlü bir satış baskısı olduğunu gösterdiğini belirtiyor.

Analist: 0.80 doların altına inilirse 0.64 dolar görülebilir

Analiste göre XRP/USD desteği geçemediğinden, bir sonraki hedefin 1,10 dolarlık dirençte olmasıyla önümüzdeki hafta daha fazla yükselişin görüleceğini varsayabiliriz. Lapin, “1.10 dolar seviyesi kırıldığında, Ripple fiyat hareketinin önümüzdeki haftalarda hızla yükselmeye başlamasını bekleyebiliriz,” diyor. Alternatif olarak, 0,80 dolar seviyesinin altına inilirse, XRP/USD’nin hızla 0,64 dolara düşmesini beklediğini söylüyor.

Sonuç olarak analist, piyasa fiyatının son 24 saat içinde 0.80 dolarlık desteği yeniden test etmesiyle fiyat analizinin yükseliş gösterdiğini belirtiyor. “Daha fazla düşüş görülmediğinden, XRP/USD paritesinin önümüzdeki hafta başlarında daha yüksek işlem görmeye başlamasını ve 0,90 dolardan en yakın direnci aşmasını bekleyebiliriz” ifadelerini kullanıyor. XRP’nin fiyatına yönelik pek çok isim tahminlerini sunmaya devam ediyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere CryptoSerpent isimli popüler bir analist, XRP fiyatının üç haneli seviyeleri görebileceğini söylemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.