Analist ve Trader’lar Belirledi: “Bu 3 Altcoin Patlayabilir!”

0

Bu ay kripto para ekosistemi için birçok yeni gelişme oldu. Lider kripto paranın geçtiğimiz birkaç gün içinde %30’dan fazla değer kaybetmesiyle Bitcoin yatırımcıları için ikinci çeyrek oldukça yoğun başladı. Bununla birlikte son verilere göre, analistlerin ve trader’ların odak noktası bir kırılma için konumlandırılmış olan üç altcoin projesi üzerindedir.

Olivia Brooke: Popüler altcoin projesi Cardano zaten aya gidiyor

Analist ve kripto uzmanı Olivia Brooke’e göre, fiyat ve genel piyasa değeri açısından, Cardano zaten aya gidiyor. Birçok altcoin, ayakta kalmak için mücadele etmesine rağmen uzmana göre, ayı piyasasının alıcı tarafında olsa da Cardano (ADA) şu anda benzersiz bir yararlanıcı olarak kalıyor. Kripto paraların enerji tüketim seviyesi toplulukta trend bir konu haline geldikten sonra, yatırımcılar bakışlarını Cardano gibi projelere kaydırdı.

Cardano, piyasa değeri 73 milyar dolara çıkarken, 2.37 dolarlık yeni bir zirveye ulaşmak için piyasa enkazına meydan okumayı başardı. Olivia Brooke’e göre, Cardano’ya yatırım yapan yatırımcılar kripto para POS enerji dostu bir ağ olduğundan, artan satın alma ilgisi görebilir.

Uzman: SafeMoon üstel fiyat rallileri ve oldukça büyük bir sosyal medya ilgisi gördü

Olivia Brooke’e göre, SafeMoon bloktaki yeni çocuk ve son zamanlarda üstel fiyat rallileri ve oldukça büyük bir sosyal medya ilgisi gördü. Olivia Brooke’e göre, bu durum altcoin’i kan banyosundan başarıyla kaçan az sayıdaki kripto paradan biri haline getirdi. Kripto paraya 40.000 dolar yatırım yaptığını açıklayan Barstool Sports CEO’su Dave Portnoy’dan bir ses geldikten sonra, kripto para birimi topluluğu coştu.

Ancak, analistler yoğun piyasa oynaklığına karşı uyarıda bulundu. Uzun vadede, proje borsalarda listelenmeye devam ederken, bir avuç analist, acemi etkisinin SafeMoon’u daha yüksek bir fiyat değerine gönderebileceğine inanıyor. Ancak Olivia Brooke’e göre, kripto paranın yeni fiyat seviyelerini koruyup koruyamayacağı, zamana bırakılması gereken bir sorudur.

Olivia Brooke: Dogecoin her zamanki gibi umut verici olmaya devam ediyor

Olivia Brooke’e göre, bu noktada Dogecoin’in geleceği açıkça umut verici. Uzmana göre, yılın büyük bir kısmında kripto parayı taşıyan Elon Musk’un desteğinin yanı sıra, Coinbase gibi büyük ellerin nihayet kripto parayı ticarete koymasıyla kurumsal ilgi fırlayabilir. Coinbase’in ilk çeyrek piyasa değerlendirmelerinde şunları söylediğini hatırlayın: 

Önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde Doge’yi listelemeyi planlıyoruz. Ve daha geniş anlamda, gelecekte kripto para eklemeyi nasıl hızlandırabileceğimize odaklanacağız.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, DOGE rallisinin büyük bir bahis olduğunu öngören piyasa uzmanları var. Aynı zamanda bazı analistler, kurumsal desteğin önümüzdeki aylarda yükselen fiyat performansını yansıtabileceğine inanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.