Analistler: Bu Göğüs Coin, Temmuz’da Patlayarak Bu Düzeyleri Görebilir!

0

Yeni analizlerinde önde gelen kripto kanalı Altcoin Buzz’un analistleri, meme coin Shiba Inu’nun (SHIB) son zamanlardaki performansını tartışıyor. Analistler, bu altcoin projesinin potansiyel büyümesi hakkında tahminlerde bulunuyor.

Meme Coin Shiba Inu (SHIB)’ya genel bir bakış

SHIB, Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma adı altında anonim olarak bir meme coin olarak oluşturuldu. Ethereum’da bir DOGE parası versiyonu olarak adlandırılabilir. Shiba Inu ve SHIB tokeni, köpek temalı kripto para birimlerinin bir parçasıdır.

Altcoin Buzz analistlerine göre, Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi şahsiyetlerin manşetleri ve tweet’leri ile eşleştirilmiş bir yatırımcı topluluğu, meme kripto parasının değerini hızla arttırdı. Shib Inu fiyatı, SpaceX’in kurucusu Elon Musk’un köpeği hakkında tweet atıp “Shiba Inu’mun adı Floki olacak” dedikten sonra %25 arttı.

Yatırımcılar SHIB’ye yatırım yapmalı mı?

Altcoin Buzz analistleri, bir meme coin’i olmanın yanı sıra, Shiba Inu‘nun fiyat katalizörü olacak bazı güçlü temeller olduğuna inanıyor. Altcoin Buzz analistleri konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Başlangıcından beri Shiba Inu işleri farklı yaptı…

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 1 katrilyonluk bir tedarikle başlayan Ryoshi, %50’sini Uniswap’ta kilitledi, ardından diğer yarısını koruma için Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e göndererek yaktı.

Altcoin Buzz analistleri: SHIB fiyatı şimdi bu seviyeleri görebilir

Altcoin projesinin ekibi piyasadaki son gelişmelere yönelik şu açıklamaları yaptı:

Ayrıca, Hindistan’da Covid-19’un yıkıcı yayılmasını tersine çevirmeye yardımcı olmak için Vitalik Buterin, SHIB‘yi tarihteki en büyük kripto bağışı olarak kullandı. Ardından toplam arzının %40’ını ölü bir cüzdanda yakarak uzun vadeli başarımızı ve istikrarımızı sağladı. Shiba Inu ayrıca Shiba Inu Kurtarma Derneği ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla Amazon Smile’ı kullanarak bir kampanya oluşturdu.

Altcoin Buzz analistleri, SHIB fiyatını yorumluyor ve önemli tahminlerde bulunuyor. Altcoin Buzz analistleri konuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

SHIB şu anda 0,0000086 dolardan işlem görüyor ve bu da 0,618 fib ile mükemmel bir şekilde örtüşüyor. Bu direnci kırabilir ve desteğe çevirebilirse, yakında 0.00000900 dolar, 0.00000992, 0.00001257 ve 0.00001686 dolara doğru bir hareket görmeye başlayacağız. Direncin 0.00000828 dolardan kırılmaması, 0.0000681 dolar, 0.00000610 dolar ve 0.00000561 dolar seviyelerine düşüşe yol açabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.