Analistten Rekor İddia: Altın Fiyatı İçin Bu Düzeyleri Bekleyin!

0

Altın fiyatı, 1.788 dolardan işlem görürken önemli bir tahmin geliyor. Independent Speculator’dan Lobo Tiggre, altın ve gümüşe yönelik piyasa duyarlılığının şu anda zayıf olduğunu söyledi. Ancak analist, altın ve gümüşte önemli seviyeleri hedefliyor. Lobo Tiggre, altın’ı 3.000 dolara ve gümüşü ONS başına 150 dolara itmek için temellerin güçlü olduğunu vurguluyor. Analist Lobo Tiggre’ın tahminlerini detaylı inceleyelim…

Lobo Tiggre: Altın fiyatı 3.000 doları ve gümüş 150 doları görecek

Independent Speculator’dan Lobo Tiggre, yeni verdiği bir demeçte değerli metaller alanında asla “akılsız bir amigo” olmak istemediğini söyledi. Ancak bununla birlikte Lobo Tiggre, gelecekte altın’ı 3.000 dolara ve gümüşü ONS başına 150 dolara itmek için temellerin mevcut olduğunu söyledi. Ancak analist Lobo Tiggre’e göre, bu tırmanış bir gecede olmayacak. Lobo Tiggre konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu olumsuz duygu, alanımızı saran bu düşüş, harika bir fırsat ve şimdi buna paramı koyuyorum.

Lobo Tiggre: Düzeltmeler fiyat döngüsünün doğal parçaları! Harika bir fırsat

Analist Lobo Tiggre, düzeltmelerin fiyat döngüsünün doğal parçaları olduğunu vurguladı. Lobo Tiggre konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altın ve gümüşün yükselmesinin tüm sebeplerinin tam olarak uygulandığını düşünüyorum. Birçoğunun önceden fiyatlandığını düşünüyorum. 2020’deki krizin bu fiyat hareketinin çoğunu öne çektiğini düşünüyorum. Bu yüzden bu durum bizim için doğal. Artık bir düzeltme ve konsolidasyon dönemi olacak. Bu piyasalarda hiç yanlış bir şey görmüyorum ve eğer insanlar hüsrana uğradıysa onlara tavsiyem altın fiyat grafiklerine gidin ve bakın… Bakın uzun vadeli rakamlara ve sorunların kısa vadeli olduğunu anlayın.

Lobo Tiggre: Yatırımcılar piyasanın şu anda durgun olduğu gerçeğini kabul etmeli

Popüler analist Lobo Tiggre, değerli metallerin fiyatının, piyasalar neye karar verirse versin o olduğunu belirtiyor. Ayrıca Lobo Tiggre,  piyasa şu anda altın fiyatları için 1.778 dolar ve gümüş fiyatları için 26 dolar seviyesinde işlem görüyorsa, yatırımcıların piyasanın şu anda durgun olduğu gerçeğini kabul etmeleri gerektiğini belirtiyor.  https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altın tahmini için“Analist, Altın’ın Ayı ve Boğa Senaryosunda Göreceği Seviyeleri Paylaştı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.