Anthony Pompliano: BTC 2021’de 100.000 Dolar Olacak!

0

Morgan Greek’in kurucusu Anthony Pompliano, kripto para birimi Bitcoin hakkında önemli bir açıklamaya imza attı. Kripto para birimlerinin değerinin giderek artacak olduğunu ve insanların kripto paralara daha çok sahip olma isteğinde olacağını iddia eden analistlerin sayısı gün geçtikçe artarken Anthony Pompliano’nun iddiası biraz daha farklı ve uzun vadeli bir iddia oldu.

Anthony Pompliano’ya göre kripto para birimi Bitcoin 2021 yılında %75 doğruluk ile 100.000 dolar seviyesini görecek ve bu o güne kadar kripto para biriminin gördüğü en yüksek rekor seviyesi olacak. Kripto para yatırımcılarının daha çok para kazanacak olduğunu, bugünden herkesin en düşük seviyelerden yatırım yapması gerektiği hissine kapılmaya sebep olan bu açıklama %100 kesin olacak değil.

Anthony Pompliano kendisini garanti altına almak için bu konuda %75 oranında gerçek olacağını düşünüyor ve ”kesin” diyerek sorumluluk almıyor. Ünlü analiste bu sebeple tepki gösteren insanların sayısı da hiç mi hiç az değil. Giderek daha fazla sayıda insan Bitcoin konusunda beklentilerini yükseltirken, bazıları da tam tersini uygulamakta kararlı.

Haberin devamı: Anthony Pompliano: BTC 2021’de 100.000 Dolar Olacak! ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.