Apple Arcade ile oyun oynadık!

0

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da eylül ayında en yeni iPhone modellerini tüm dünyaya tanıttı. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max etkinliğin yıldızı olsa da diğer Apple ürünleri de oldukça ilgi çekti. Bizi de ShiftDelete.Net olarak takip ettiğimiz etkinlikte, Apple Arcade oyun servisini deneyimledik. Apple Arcade oyunları nasıl olacak? Apple Arcade ne zaman gelecek?

Apple Arcade oyun deneyimi

Apple, geleneksel oyunculuğu değiştirecek ilk hamlesini Arcade ürününü tanıtarak, 25 Mart etkinliğinde yapmıştı. Bu etkinlikte ise Apple Arcade oyun deneyimi ile birlikte çıkış tarihi ve ücreti gibi bilgiler netlik kazandı. Tüm bu bilgileri videonun altında bulabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Apple Arcade ne zaman gelecek?

Apple Arcade oyunları ile ilgili daha net bilgiler etkinlike birlikte ortaya çıktı. Apple, bu servisi geliştirirken iş birliği yaptığı Konami ve Capcom gibi oyun devlerinin oyunlarını etkinlikte görücüye çıkardı.

Apple ekosisteminde çalışacak olan Arcade‘de oyuncu istediği cihazdan oyuna kaldığı yerden devam edebiliyor. Kontrolcü ile tıpkı bir konsol oyunu deneyimi veren Apple Arcade ne zaman gelecek derseniz, bunun da yanıtı etkinlikte verildi. Platform 19 Eylül’de kullanıcılara sunulacak. Apple Arcade Türkiye fiyatı ise 34,99 TL olacak. Platformun 100 oyun ile hayatına başlayacağını söyleyelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.