Apple Store bakıma alındı! Yeni iPhone’lar geliyor!

0

Apple’ın 10 Eylül etkinliğinin başlamasına saatler kalırken, her etkinlikte olduğu gibi yine Apple Store bakıma alındı. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan etkinlikte, iPhone 11 modellerinin yanı sıra diğer ürün ve servisler tanıtılacak.

Bizde ShiftDelete.Net olarak etkinlik boyunca YouTube kanalımızda canlı yayında olacağız. Aynı zamanda Apple Park’taki Steve Jobs Theater’da etkinliği yerinden takip ederek dünyanın ilk önceleme videolarını sizlerle buluşturacağız.

Apple Store, iPhone 11 için bakıma alındı!

Apple Store’un bakıma alınma nedeni artık herkes tarafından bilinir hale geldi. Akşam gerçekleştirilecek etkinlikte başta iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olmak üzere tanıtılan yeni ürünler Apple’ın internet sitesine eklenecek.

Daha önceki Apple etkinliklerini dikkate alarak, ülkemizde fiyatların hemen açıklanmayacağını söyleyebiliriz. Apple Türkiye’nin internet sitesinde ürünler listelenecek olsa da, fiyat bilgisine yer verilmeyecek.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ise fiyat bilgisi hemen açıklanırken, zaman kaybetmeden ön sipariş süreci başlatılacak.

Tabi, yeni cihazlar tanıtılırken eskiyen cihazların internet sitesinden kaldırılması bekleniyor. Böylece bu cihazlar Apple üzerinden sipariş verilemezken, çeşitli mağazalarda bir süre daha satın alınmaya devam edilebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.