ASUS Republic of Gamers, ROG Strix 550W Gold güç kaynağını duyurdu

0

ÖNEMLİ NOKTALAR 

●      Yeni ROG Strix 550 W güç kaynağı oyunculara üst düzey performans sunmak için tasarlandı.

●      ROG soğutma blokları ve 135 mm Eksen Teknolojili fanlar son derece sessiz çalışarak kritik bileşenleri serin tutuyor.

●      Yüksek kaliteli Japon üretimi kapasitörler ve diğer üst düzey bileşenler ile 80 PLUS Gold sertifikasına hak kazanan seri, 10 yıl da garanti sunuyor.

●      Tamamen modüler yapıdaki kablolar, manyetik logolar ve şık desenlerle dış görünümü kişiselleştirmek mümkün.

 

ASUS Republic of Gamers (ROG), Strix 550W Gold güç kaynağını duyurdu. Yeni model, serideki diğer 750 W ve 650 W modellerde olduğu gibi bu model de ROG’ye özel soğutma teknolojisi ile üst düzey bileşenleri bir araya getirerek çok çekirdekli işlemciler ve en yeni ekran kartlarına son derece sessiz bir şekilde güç veriyor.

 

ROG Soğutma Blokları ve Eksen Teknolojisiyle Soğutma

 

Üst Düzey Bileşenler

Japon üretimi kapasitörler ve düşük RDS (açık) MOSFET’ler, 10 yıllık garanti için temel oluşturuyor. Strix güç kaynakları bu sayede 80 PLUS® Gold sertifikasını da taşıyor. Sonuç olarak, en yoğun oyunlara dayanabilecek, son derece sessiz ve verimli bir güç kaynağı ortaya çıkıyor.

 

Kişiselleştirilebilen Dış Görünüm

Kullanışlı manyetik logo ve güç kaynağının dış kenarlarına uygulanabilen desenlerle ürünü daha da kişiselleştirmek mümkün. Başta kırmızı olan pençe deseni, Aura Sync RGB aydınlatma kullanılan bir ROG Strix sistemi için ideal bir arka plan oluşturabiliyor. Sistemine daha gizemli bir hava katmak isteyenler için de bu deseni daha sade renge dönüştürebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.