Avrupa’nın En Büyük Kripto Para Aktifliği, 20-21 Ağustos’ta!

0

Türkiye’deki popüler kripto para borsalarından ICRYPEX, Avrupa’nın en büyüğü dediği kripto para festivalini duyurdu. “Kripto Fest 2022” olarak isimlendirilen ve 20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlikler, yatırımcılar için büyük önem arz ediyor. Peki neden?

Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek etkinliklerde, kripto para piyasalarına ilişkin her şey masaya yatırılacak. Bu bağlamda; Emin Çapa, Mesut Çevik ve ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer gibi isimler, NFT’den metaverse’e kadar hemen her alanda sunumlar yapacaklar. Tüm bunlara ek olarak ünlü DJ Mahmut Orhan da Kripto Fest 2022’de sahne alacak.

Kripto Fest 2022, ücretsiz olacak!

Avrupa’nın en büyük kripto para festivalinin en önemli yanlarından bir tanesi de ücretsiz olması. Yani bu etkinliğe katılmak isterseniz, herhangi bir ödeme yapmayacaksınız. Üstelik hiçbir bedel ödemezken karlı da çıkabilirsiniz. Zira etkinlik alanında sürpriz hediyeler verileceğini belirtelim. Ayrıca ICRYPEX üzerinden NFT satın alarak da Kripto Fest 2022’ye giriş bileti alabileceğinizi belirtelim.

Eğer sizler de Kripto Fest 2022’deki yerinizi almak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak hem detaylı bilgi alabilir hem de etkinlik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.