Balinalar Süratle Bu Altcoin’den Stokluyor! “Boğa İşaretleri Çok”

0

Lider altcoin Ethereum’un borsa arzı, ETH için yükseliş ivmesi olduğunu düşündüren 31 ayın en düşük seviyesine ulaştı. Aynı zamanda, 4 yılın en yüksek seviyesine ulaşan balina tutma oranı, uzun vadeli yatırımcılar tarafından güçlü bir birikim olduğunu gösteriyor.

Santiment: Lider altcoin Ethereum’da çok sayıda boğa işareti var!

Bu haftanın başlarında 2.200 dolar seviyelerine kısa bir toparlanma dışında lider altcoin Ethereum, daha geniş piyasa oynaklığının ortasında güçlü bir geri çekilme ile karşı karşıya. Basın zamanında, ETH 239 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 2.026 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte on-chain veriler, bunun cüzdanda daha fazla ETH parası biriktirmek için iyi bir fırsat olabileceğini gösteriyor. On-chain veri sağlayıcısı Santiment’e göre, borsalardaki ETH arzı 3 yılın en düşük seviyesine ulaştı. ETH borsa arzı, Kasım 2018’den bu yana 31 ayda ilk kez %18’in altına düştü.

Kaynak: Santiment

Düşen borsa arzı bir yükseliş işaretidir, çünkü arz kıtlığı fiyatı daha da yükseltebilir. Öte yandan, Ethereum ağı önemli kilometre taşlarına ulaşmaya devam ediyor. Bu haftanın başlarında, Ethereum adres etkinliği tarihte ilk kez Bitcoin’inkini geçti. Bu, yatırımcılar arasında büyük bir ETH kabulü olduğunu gösteriyor. Öte yandan, birçok ETH coin’i Ethereum 2.0 Mevduat Sözleşmelerine taşınıyor. Ethereum 2.0’da 11 milyar dolar değerinde 5 milyondan fazla ETH coin’i stake edildi.

Veriler konuşuyor: ETH balinaları hızla kripto para alıyor!

Ethereum son birkaç haftadır yatay hareket ederken, balinalar her düşüşte büyük miktarlarda alım yapıyor. Santiment’ten gelen balina izleme verileri, 10 binden fazla coin tutan ETH balina adreslerinin artık toplam ETH arzının %70’i üzerinde kontrole sahip olduğunu gösteriyor, bu 4 yılın en yüksek seviyesi. Arzın zayıf ellerden güçlü ellere geçtiği açık. Aynı zamanda kurumsal oyuncular da Ethereum’a ısınmaya devam ediyor. 

Skybridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, son zamanlarda şirketinin kripto portföyünü ETH’ye doğru genişletmeyi planladığını belirtiyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, SkyBridge Capital, bir Ethereum ETF’yi tanıtmak için gelecekteki bir planla kendi Ethereum fonunu başlatacak. CNBC analisti Jim Cramer ayrıca, daha geniş finansal faydaya uyduğu için Ethereum’da yükseliş eğiliminde olduğunu belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.