Başarılı Analistten Epik Cardano Kestirimi: Bu Düzeylere Gidiyoruz!

0

Yakından takip edilen kripto para analisti Nicholas Merten, Cardano (ADA)’yu tüm zamanların en yüksek seviyelerine sıçratacağını söylediği kritik bir katalizör belirliyor. Nicholas Merten’in tahminlerini birlikte inceleyelim…

Nicholas Merten: Cardano (ADA)’da güçlü bir fiyat artışını ateşleyecek bir yükseliş katalizörü var!

Yeni analizinde ünlü analist Nicholas Merten, Cardano (ADA)’da güçlü bir fiyat artışını ateşleyecek bir yükseliş katalizörü olabileceğini söyledi. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Söylemeliyim ki bu grafik gerçekten iyi görünüyor ve bana bu genel durumda, önümüzdeki birkaç haftadan iki aya kadar, fiyatı daha yükseğe taşıyacak bir tür katalizör olacağını gösteriyor.

Nicholas Merten: Goguen’in tamamlanması ADA’yı fırlatacak! 5 dolar bile görülebilir

Ünlü analist Nicholas Merten, ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracak katalizörün, Cardano’nun akıllı sözleşme yeteneğini entegre edecek yol haritası aşaması olan Goguen’in tamamlanması olacağını söylüyor. Analist, merakla beklenen temel gelişmenin Cardano’yu ABD doları, Bitcoin (ADA/BTC) ve Ethereum (ADA/BTC) karşısında daha yüksek seviyelere taşıyabileceğini söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yani, Ağustos ayındaki bu potansiyel lansmanla bu, tüm bu grafikleri sıçratmak, pazar hakimiyetini daha yüksek seviyelere itmek, ADA/ETH’yi bir sonraki kırılma için oluşturmaya başlamak ve bunları tekrar ziyaret etmek için mükemmel bir makro katalizör. Sadece daha yüksek dipleri ve daha yüksek zirveleri takip ediyorsak, bu muhtemelen buradaki en muhafazakar unsurdur. ADA/BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırması ve belki de tüm zamanların en yüksek bölgesini talep etmesi ve kiralaması ve ayrıca dolar grafiğinin açıkça çok daha yüksek seviyelerde, muhtemelen 3,00 ila 5,00 dolar arasında işlem görmeye başlamasını bekleyebiliriz.

Nicholas Merten: Cardano burada dikkat çekiyor! Üzerinde çok şey var…

Usta analist Nicholas Merten’e göre, piyasadan gelen her sinyal, Cardano fiyatının “şimdi ya da asla” anında olduğuna işaret ediyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Artık nihayet bu sıkı çalışmanın gerçekleşmesini görme zamanı. Gerçekten bana göre ya şimdi ya da asla. Cardano burada dikkat çekiyor. Üzerinde çok şey var ve yatırımcılar bunu görmeyi bekliyor.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para haberi için“Lider Traderdan Dogecoin, ADA ve ETH Tahminleri: Bu Seviyeler Görülebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.