Başkan Traderdan Dogecoin, ADA ve ETH Kestirimleri: Bu Düzeyler Görülebilir!

0

Ünlü kripto para analisti ve trader’ı Scott Melker, Dogecoin (DOGE) analizini paylaşarak önemli bir DOGE kırılması olasılığını ortaya koyuyor. Ayrıca analist, Cradano ve ETH tahminlerini de açıklıyor. Ünlü trader Scott Melker’ın analizlerini birlikte inceleyelim…

Scott Melker: Dogecoin sıçrayarak bu seviyeleri görebilir!

Usta kripto para trader’ı Scott Melker, yaklaşık 500.000 Twitter takipçisine, DOGE 0.26 dolardan ani direncini aşabilirse, altcoin’in %58 yükselerek 0,38 dolara çıkabileceğini söylüyor. Ancak analist, boğalar bir hamle yapmak istiyorsa, bunu yakında yapmaları gerektiğini söylüyor. Ünlü trader Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Düşük seviyelerden potansiyel boğa flaması. Azalan mavi direnci kırarsa yaklaşık 0.38’i hedefleyin. Büyük eğer. Flamalar genellikle desteği kırar ve bayraklar oluşturur. Ayrıca bir an önce hareket etmesi gerekiyor yoksa bayrak biraz fazla uzuyor.

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Scott Melker: Popüler altcoin Cardano, yaşam belirtileri gösteriyor

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken DOGE fiyatı 0.24 dolardan işlem görüyor. Scott Melker ayrıca Cardano’nun grafiğine (ADA) bakıyor ve Ethereum rakibinin yaşam belirtileri gösterdiğini ve 1,60 dolar ve 1,85 dolar seviyelerinde kilit direnç alanlarına doğru tırmanmaya devam edebileceğini belirtiyor. Ünlü trader Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aradan sonra güç göstermeye başlaması biraz zaman aldı, ancak zorlamaya devam edecek gibi görünüyor. Anahtar seviyeler işaretlendi.

Kaynak: Scott Melker/Twitter

Ünlü trader Scott Melker: Ethereum fiyatı bu seviyeyi dirençten desteğe çevirmeli!

En iyi akıllı sözleşme platformunun kendisine gelince, Scott Melker Ethereum’un 2.290 dolar seviyesini dirençten desteğe çevirebilirse, ETH‘nin 3.000 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor. Ünlü trader Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/USD. Birkaç gün önce tartıştığım 2.042 doların yeniden testi başarılı oldu. Aynı noktada azalan mavi direnci temizleyin ve tekrar test edin. Aralığın EQ’sunu (orta nokta) çevirin ve 3.000 doları tekrar oyuna sokun. Kesikli çizgi şimdilik tüm top oyunudur.

Kaynak: Scott Melker

CoinMarketCap’e göre Ethereum şu anda Scott Melker’in kilit seviyesinin birkaç dolar altında 2.283 dolarda geziniyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “Bu Altcoin, Yeni Ortaklıklar ve Listelemelerle Fırladı! İşte Detaylar…isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.