Bilgiler Konuşuyor: Bitcoin ve Ethereum Piyasalarında Neler Oluyor?

0

Önde gelen kripto analitik firması Santiment, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’un durumunu değerlendiriyor. Santiment önemli çıkarımlarda bulunuyor. Birlikte şirketin öngörülerini inceleyelim…

Santiment: Ethereum sahipleri tarih yazıyor! Borsa arzı düşüyor

Analiz şirketi Santiment’e göre, kripto borsaları tarafından tutulan Ethereum miktarı şu anda iki buçuk yıldan fazla bir sürenin en düşük seviyesinde yer alıyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum sahipleri, borsalarda tutulan ETH yüzdesini Kasım 2018’den bu yana en düşük oranına indirerek tarih yazmaya devam etti.

Kaynak: Santiment

Santiment: Bu durum, lider altcoin Ethereum için yükseliş işareti

Kripto analitik firması, bu metriklerdeki düşüşün ikinci en büyük kripto para birimi için yükseliş işareti olduğunu savunuyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

31 ayda ilk kez %18’in altına düşmek, gelecekteki büyük bir satış riskini azaltıyor.

Santiment: Borsalardan uzaklaşan fonlar büyük satış riskini azaltıyor

Santiment, Bitcoin’in daha kısa bir zaman diliminde de olsa benzer bir duruma tanık olduğunu söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in Mayıs ortasındaki düşüşünden sonra, borsalarda oturan BTC arzı istikrarlı bir şekilde düştü ve HODLers tarafından korunmak üzere kilitlendi (hayat için bekle). Borsalardan uzaklaşan fonlar büyük satış riskini azalttığından, bu boğalar için iyi bir işaret.

Kaynak: Santiment

Santiment: ETH balinaları hızla artıyor ve birikiyor!

Santiment, büyük yatırımcıların elindeki Ethereum miktarının son zamanlarda yaklaşık dört yılın en yüksek seviyesine ulaştığını söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Balina izleme verilerimiz, 10 binden fazla coin tutan ETH balina adresinin Eylül 2017’den bu yana ilk kez arzın %70 veya daha fazlasını elinde tuttuğunu gösteriyor.

Kaynak: Santiment

Santiment: ETH bu metrikte Bitcoin’i geçti!

Buna ek olarak Santiment, bu hafta Ethereum’un adres etkinliğinin, fiyat Mart ayında kaydedilen seviyelerden toparlandığı için ilk kez Bitcoin‘i aştığını söylüyor. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto tarihinde ilk kez, fiyatlar 2.100 doların üzerine çıktığı için ETH adres etkinliği BTC adres etkinliğinin üstünde.

Kaynak: Santiment

Santiment: Bu metrikler nedeniyle altcoin’ler canlanma görüyor

Kripto analiz firmasına göre, Ethereum adres etkinliğindeki artış altcoin fiyatlarında gözle görülür canlanmaya neden oldu. Santiment konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Altcoin’ler, son 36 saat içinde oldukça büyük bir canlanma yaşadı. Bunun çoğu, ETH’nin BTC’yi geride bıraktığını gösteren adres etkinliği verilerine bağlanabilir.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para haberi için “Ripple Kâhini: XRP, BTC ve 2 Altcoin Bu Seviyelere Gidiyor!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.