BİM’den 59 liraya akıllı bileklik alırsanız ne olur? (Video)

0

ShiftDelete.Net olarak incelemelerimize devam ediyoruz. Bu videomuzda BİM’de satılan akıllı bileklik Smartfit özellikleri neler yakından bakıyoruz. 59 liralık fiyatı ile dikkat çeken bileklik, uygun fiyatına rağmen üst düzey rakipleri ile benzer özellikler gösteriyor. BİM aktüel ürünleri arasında yer alan akıllı bileklik, renkli ekranı ve daha fazlasına sahip özellikleri bizi şaşırtmayı başardı.

BİM’de satılan akıllı bileklik Smartfit

Xiaomi gibi farklı markaların 200-300 liralık akıllı bilekliklerine meydan okuyan Smartfit, BİM aktüel ürünleri arasında 23 Ağustos günü satışa çıktı. Renkli ekrana sahip bileklik, iOS ve Android telefonlar üzerinden kontrol edilebiliyor. Tansiyon ölçme gibi çok farklı yetenekleri bulunan bu bilekliğin ölçümleri ne kadar başarılı bu videoda yakından baktık. İşte BİM’den 59 liraya akıllı bileklik alırsanız ne olur? sorusunun cevabı.

BİM’de satılan akıllı bileklik Smartfit özellikleri

Android ve iOS telefonlar ile uyumlu olarak çalışan akıllı bileklik, telefonlarımıza Bluetooth ile bağlanıyor. 90 mAh batarya kapasitesine sahip BİM’de satılan akıllı bileklik, 2 saat içerisinde şarj olabiliyor. 2 saatlik şarj süresi ile beraber 15 güne kadar bataryası dayanabilen bileklik, 5 ila 7 gün arasında aktif kullanım süresi sunuyor.

0.96 inç ekrana sahip bileklik, renkli ekranı ile farklılık oluşturabiliyor. Bileklik, ekranda bulunan dokunmatik noktası sayesinde kolayca kontrol edilebiliyor ve bu nokta sayesinde menüler arasında gezilebiliyor. Plastik malzemeden üretilen bileklik, 26 gr ağırlığı ile kolunuzda hissedilmeyecek kadar hafif duruyor.

Smartfit özellikleri

Kolumuzda hoş bir görüntüye sahip olan bileklik, renkli ekranı ile saat, gün ve tarih bilgilerini istediğimiz her an bizlere gösterebiliyor. Bu ekran, akıllı telefonlarımızda kullanabileceğimiz uygulamada olduğu gibi bileklik üzerinden de bilgilere ulaşabilmemizi sağlıyor.

BİM aktüel ürünleri ürünleri arasında yer alan akıllı bileklik özellikleri çoğu yüksek fiyatlı bileklikler ile benzer özellikler gösteriyor. Arkasında bulunan sensörü sayesinde kalp atışınızı ölçebilen bileklik, hem ekran üzerinde hem de mobil uygulama üzerinde sizlere bu bilgileri sunabiliyor. Arka bulunan sensörün kattığı bir diğer özellik ise tansiyon ölçümü yapılırken kullanılması. Akıllı bileklik, iki farklı tansiyonu kullanıcısına anlık olarak sunabiliyor.

Adım sayımı, kalori ölçümü ve mesafe ölçümü yapabilen akıllı bilekliğin en çok sevilen bir tarafı da uyku izleme özelliği olacak. Uyku süresini ve uyku kalitenizi ölçebilen bileklik kullanıcıların günlük hayatında oldukça bilgilendirici özelliklere sahip.

Bu videomuzda, 59 liraya satılan ve özellikleriyle şaşırtan bilekliğin sunduğu bilgiler ne kadar doğru bu soruya cevap aramaya çalıştık.

Peki siz bu akıllı bileklik özellikleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.