Binance CEO’su: Tüm Prestiji Paramı 5 Sene Evvel Elden Çıkardım

0

Kripto paraların gelecekte şu anda kullanılan itibari paraların yerini alıp alamayacağı tartışmaları, zaten bir süredir bu sektörün gündemini en yoğun şekilde meşgul eden gelişmelerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Elbette bu sorunun farklı kişilere göre farklı yanıtları var ve bu alanda tam bir konsensus oluşturulmuş değil. Bu konu ile ilgili olarak farklı bir çıkış ise, kripto para sektörünün en büyük borsası olan Binance’in kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao’dan geldi. Zhao, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, tüm itibari para birikimini bundan beş sene önce elinden çıkardığını söyledi ve bir süredir gerekmedikçe itibari para kullanmadığını aktardı. Zhao, şöyle konuştu:

”Açıkçası elimdeki itibari paraların hgepsini bundan beş sene önce sattım. Zaten şu an için de sadece ihtiyacım olduğu zaman itibari para kullanıyorum.”

Zhao, bu tweeti ise ünlü bir isim olan Ran Neuner’e yönelik paylaştı. Kripto para sektöründe yaptığı programlar ile medyanın önde gelen isimleri arasında yer alan Neuner, yaptığı açıklamada bugünden itibaren her gün köşeye bir miktar para koyarak Bitcoin alacağını söylemişti. Zhao ise bu mantığın pek de doğru olmadığını ifade ederek bu yazıyı yazdı.

Binance CEO’su: Tüm İtibari Paramı 5 Sene Önce Elden Çıkardım yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.