Binance CEO’sundan Roubini’ye Taş

0

Kripto para sektörünün elbette seveni kadar sevmeyeni de çok ve bu iki taraf da, işin doğrusunu söylemek gerekirse, duygularını uçlarda yaşamayı tercih ediyor. Bazı kişiler, kripto paraların anarşist bir sistem olduğunu ve tüm finansal sistemi yerle bir edeceğini ifade ederken, spektrumun diğer tarafında duran isimler ise genel manada kripto paraların içi boş bir şey olduğunu ve bu ürünlerin bu yüz yılın gördüğü en büyük balon olduğunu ifade ediyor.

İşte kripto paraları çok sert bir dille eleştiren güruhun üyelerinden olan ve hemen hemen fırsat bulduğu her anda Bitcoin’i ve diğer kripto paraları eleştiren Nouriel Roubini de, bu kesme dahil isimlerden birisi.

Ancak ilginç bir şekilde, Nouriel Roubini sürekli olarak kripto para etkinliklerine çıkıyor ve çıkmaya da devam edecek gibi görünüyor. Son olarak Asya’da düzenlenen bir etkinlikte söz alan Roubini’ye taş atan Binance CEO’su CZ ise, şunları yazdı:

”Roubini bulduğu her fırsatta kripto paralara sallıyor ama gününün de nereden baksanız tamamını bu konferanslarda harcıyor. Sanırım kendisinin yapacak başka bir işi yok.”

Roubini ise, her zamanki tavrı ile bu konuda yorum yapmaktan kaçınmadı ve CZ’ye sert sözlerle yüklendi:

”Evet bu Changpeng Zhao denen ahmak, hakkımda duyduğum en aptal yorumu yapmayı başardı. Ben bu sektörün en etkili üçüncü ismiyim. Reklamla, kitapla ya da parayla hiçbir işim yok.”

Binance CEO’sundan Roubini’ye Taş yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.