Binance Dogecoin’i Ekledi!

0

Dogecoin kripto parası bundan sonra Malta merkezli Binance kripto para borsasında aktif olarak alım-satımlara açık olacak. Kripto paraları listelemeye devam eden ve daha fazla sayıda kripto para birimi listelemek istediklerini her fırsatta söyleyen CZ’nin son dönemde listelediği ve en yüksek fiyat artışına sebep olduğu kripto para ise Dogecoin oldu.

Dogecoin Binance tarafından listeleme alındığına dair yapılan açıklamadan kısa bir süre sonra %30’a kadar, ardından %37’ye kadar değer kazandı ve gün içerisinde en fazla değer kazanan kripto paralar arasına yerleşti.

Kripto para birimi yatırımcılarının son yıllarda giderek artan altcoin ilgisi Binance ve diğer birçok kripto para borsasının yeni altcoinleri eklemesinde büyük rol oynamakta. Bazı borsalar bu konuda yeni kripto paraları listelemek ile ilgili geç kalmış olsa da birçok alternatif kripto para borsasından işlem yapmak mümkün olabildiği için kripto para yatırımcıları istedikleri her saniye, her dakika, her gün hangi kripto para birimini almak veya satmak istiyorsa sadece saniyeler-dakikalar içerisinde işlem yapabiliyorlar.

Haberin devamı: Binance Dogecoin’i Ekledi! ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.