Binance Doge’u Listeledi

0

Kripto para sektörünün en ilginç koinlerinden birisi de hiç şüphe yok ki Dogecoin. Kurucusunun ‘bir şaka üzerine’ kurduğunu ifade ettiği ve köpeğine ithaf ettiği Dogecoin işi, daha sonrasında birçok kişi tarafından ciddi şekilde tutulmaya ve kullanılmaya başlandı.

Tabii ki şaka olarak ifade edilen koinin, para transferi konusunda çok iyi iş çıkardığını ve oldukça hızlı olduğunu da söylemek mümkün. Bu yönüyle de teknik manada iyi bir yerde duran Doge, bugün ise Binance’den gelen haberlerle olumlu saatler ve günler geçireceğinin sinyallerini verdi.

Bir süredir kripto para sektörünün merakla beklediği gelişme bugün itibariyle gerçeğe dönüştü ve Binance’den yapılan açıklamada, dünyanın en büyük kripto para borsasının DOGE’u listelemeye başlayacağı ifade edildi.

Bu açıklama ile birlikte, Binance’de geçmiş dönemde listelenen diğer kripto paralar gibi Dogecoin de amiyane tabirle Binance’in bereketini görmüş oldu ve bir anda yüzde 60’a varan bir artış yakaladı.

27 Satoshi’den işlem görürken, bu açıklama ile bir saatte yüzde 60 artan kripto para 44 sat’a kadar çıkmayı başardı. Şu an için 37 dolara kadar çekilen Doge, yatırımcısını memnun etmeyi başardı.

Dogecoin bilindiği gibi dünyanın diğer dev kripto para borsalarında da listeleniyor. Doge’u satın almak için Huobi, Kraken ve Poloniex gibi borsalara giriş yapmak yeterli.

Binance Doge’u Listeledi yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.