Binance’den Rekor Kar

0

Kripto para sektöründe yaşanan olumlu gelişmeler, bu ekosistemin olmazsa olmaz bir parçası olan borsaların kar oranlarına da yansıyor. Özellikle olumlu gelişmelerin yaşandığı, markette havanın olumluya döndüğü ve başta Bitcoin olmak üzere, kripto para genelinin yaşadığı artış ile birlikte, borsalar da hareketleniyor ve hacim artışları yaşıyorlar. Bu artışlar da, kendini kar oranında artma ile gösteriyor.

İşte bu borsalardan bir tanesi Binance oldu. Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak nitelendirilen ve IEO hizmetinin verildiği Launchpad’den, itibari para kapısı olan ulusal borsalara, marj ticareti işlemlerinden DEX borsalara kadar çok geniş bir spektrumda hizmet veren borsa, tarihinin en iyi ayını geçtiğimiz Haziran’da yaşadı.

Konuyla ilgili ortaya çıkan ve derlenen verilere göre, Binance borsasında son dönemde büyük bir hacim artışı yaşanıyor.

Kripto para sektöründe son büyük ralliyi Aralık 2017’de görmüştük. Binance’in o dönem yakaladığı aylık hacim 20 milyar dolardı. Ancak geldiğimiz dönemde, geride bıraktığımız Haziran ayı boyunca Binance toplamda 60 milyar dolarlık hacmi geçti ve akıl almaz bir rakamın altına imza attı.

Bu yakalanan hacim rakamı ile ilgili olarak konuşan Larry Cernak, Binance’in bu dönemdeki net faaliyet karının 165 milyon doları aşacağını söyledi. Bu da, borsa için bir rekor anlamına geliyor.

Binance’den Rekor Kar yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.