Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Amerika’daki müşterilerine özel olarak açacağı kripto para borsası ile ilgili olarak kritik bir hamle yaptı. Şirket, Binance US adı verilen platformun başına geçmesi için Ripple’da yer alan eski yönetici Catherine Coley ile bir anlaşma yaptı. Coley ise yaptığı açıklamada böyle bir göreve layık görülmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti ve şunları ekledi:

”Bu işe girdiğim ve bu işin bir parçası olacağım için çok mutluyum. Gerçekten benim ve ailem için önemli bir gün. Yolumuz çok uzun. Biz de bu yola bir başlangıç yapmak istiyoruz. Umarım başarılı oluruz.”

Bilindiği gibi Binance’den geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, firmanın Amerika’daki borsalara özel bir borsa açacağı ifade edilmişti. Amerikan vatandaşlarının da bu borsayı kullanacağı ve bu bölgede ikamet eden kişilerin orijinal Binance’e giremeyeceği açıklanmıştı.

Binance’den farklı ve regülasyonlara uyum gösteren kripto paraların yer alacağı platform ile ilgili yapılan işe alım hakkında açıklamalar yapan şirket CEO’su Changpeng Zhao ise, şunları söyledi:

”Coley ile birlikte yeni bir döneme başlıyoruz. Umarım, Amerika’daki herkese en iyi hizmeti getirecek ekibi kuracak. Bu yeni çalışmalar ile birlikte umarım çok daha iyi sonuçlar alacağız ve Binance’i büyütmeye devam edeceğiz.”

Binance’in Amerika Platformuna Yeni Yönetici yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.