Bir 100 Bin Dolar Savı Daha!

0

Kripto para sektörünün ünlü şirketi Morgan Creek’de kurucu üye olarak görev yapan Pomp lakaplı usta yatırımcı Anthony Pompliano’dan çok konuşulacak bir çıkış geldi. Başarılı isim, konuyla ilgili olarak bir haber kaynağına geçtiğimiz günlerde özel açıklamalar yaptı ve Bitcoin fiyatının geleekteki hali ile ilgili olarak sahip olduğu tahminleri ve ön görüleri paylaştı.

Son dönemde sıkı bir yükseliş yaşayan bu yılın başından bu yana, ciddi bir artış gösteren Bitcoin, şimdilerde ise 12 bin dolar bandına kadar gelmiş durumda. Geçtiğimiz son on on beş günlük süre içerisinde de 14 bin dolara kadar çıkan ancak daha sonra sert bir düşüş yaşayan Bitcoin için çok olumlu konuşan isimler arasına katılan Pomp’a göre, bu yükselişin sonucunda Bitcoin 2021 yılında ‘çok yüksek bir ihtimalle’ 100 bin dolar olacak.

Madencilik konusunda yaşanan gelişmelere ek olarak kurumsal yatırımcıların da sektöre girmeye başladığını ifade eden başarılı isim, aynı zamanda regülasyonlar konusunda yaşanan olumlu gelişmelere de dikkat çekti. Pomp, gelecek yılın Mayıs ayında yaşanacak blok ödülü yarılanmasının da önemli olduğunu söylerken tüm bu faktörlerin Bitcoin fiyatını 100 bin dolara dek çekebileceğini vurguladı.

Başarılı isme göre, bu olasılığın gerçekleşeceği tarih ise 2021 olacak. Pompliano, bu tahmini için yüzde de verdi ve bu şeyin yüzde 75 oranında gerçek olacağını aktardı.

Bir 100 Bin Dolar İddiası Daha! yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.