Birinci iPhone’dan iPhone 11’e, Apple’ın 12 yıllık serüveni!

0

Geçmişten günümüze iPhone ailesi nereden nereye geldi? İlk iPhone’dan iPhone 11’e Apple’ın 12 yıllık serüveni bu videoda. Şimdi gelin en eski iPhone’dan iPhone 11’e uzanan macerayı tekrardan hatırlayalım.

Apple, 10 Eylül’de düzenlediği etkinlikle beraber iPhone 11 ailesini tanıttı. Dünya ile aynı anda ön inceleme videolarını paylaştığımız en yeni iPhone modellerinin videolarını da aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

İlk iPhone’dan iPhone 11’e, Apple’ın 12 yıllık serüveni!

Daha önce yazılı olarak ilk çıkan iPhone’dan en son çıkan iPhone 11 modeline kadar süren 12 yıllık serüveni sizlere yazılı olarak aktarmıştık. Geçmişten günümüze olan süreci yazılı olarak okumak isterseniz aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

İlk olarak 9 Ocak 2007’de Steve Jobs tarafından tanıtılan ve döneme göre bir devrim olan ilk iPhone modelinin üzerinden 12 yıl geçti. 12. yaşını dolduran iPhone ailesi iPhone 11 Pro ve Pro Max modellerine kadar ulaşmış durumda.

Bizde ilk iPhone ile başlayan, iPhone X ile büyük bir değişime uğrayan ve hali hazırda iPhone 11 serisine kadar ulaşan bu serüveni sizler için bir araya getirdik. İşte 2019 iPhone modelleri öncesinde geçmişten günümüze iPhone modelleri! İyi seyirler…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.