Bitci.com Katkılarıyla Bitcoin ve Altcoin Piyasasını Yorumladık!

0

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen lider Bitcoin ve kripto para haber portalı Kriptokoin, podcast serisinin altıncı bölümüyle karşınızda! Piyasada birçok ilke imza atan kripto para borsası Bitci.com’un katkılarıyla hazırlanan ve ekonomi gazetecisi Mehmet Çoban moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz podcast’imiz bu bölümde Bitci Teknoloji Arge Müdürü Mehmet Tekçe ve köşe yazarı Serkan Aydın’ı ağırlıyoruz. Bitci.com katkılarıyla hazırlanan podcast serisinin bu bölümünde şu konuları masaya yatırdık:

  • Blockchain ve kripto para piyasasında cinsiyet eşitsizliği hala büyük bir sorun mu?
  • Geçtiğimiz haftanın kripto para endüstrisini şekillendiren olaylarını ele aldığımız podcast’imizde, aynı zamanda sektörde kadınların rolü ve altcoin seçiminde finansal okur yazarlık ve kültürel etkenler gibi konulara ışık tuttuk.

Podcast serimizin bu bölümünde bahsedilen konuların yanı sıra Bitcoin ve altcoin piyasaları hakkındaki kritik gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla duyacaksınız. Ayrıca podcast’imiz de kripto para piyasasında yaşanabilecek olası gelişmelere dair yorum ve öngörüler de bulacaksınız. Bunlar ve daha fazlası için Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda kripto para yatırımcısının ve piyasaya yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği https://bedevaoyunhesaplari.com’a ve YouTube kanalına davetlisiniz. Piyasadaki tüm gelişmelerden anından haberdar olmak için bizi takip etmeyi ve YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.