Bitcoin Fiyatı Ne Vakit Rekor Kıracak?

0

Bitcoin fiyatında son dönemde yükselişler olsa bile kripto para yatırımcıları beklediğini asla bulamıyor. 11.000 doları 800 dolar fark ile geçen Bitcoin, kısa süre içerisinde yatırımcılarına beklenenden çok daha iyisini sunarken, yatırımcılar kısa süre içerisinde beklediklerini bulamadıkları için rekor seviyesinin ne zaman gerçekleşecek olduğunu merak ediyor. Kripto para fiyatlarının yükselecek mi düşecek mi olduğu konusunda beklentilerine yanıt arayan yatırımcılar bu yıl içerisinde analistlere göre 20 bin dolar rekorunu tekrar görecek ve fiyatlar yükselişe geçecek.

Analistlerin büyük kısmında henüz kesin bir beklenti olmasa da yükseliş olabileceğine dair beklentileri olan analist sayısı giderek artıyor. Bitcoin’i yükseltecek olan en büyük faktör olan kripto para yatırımcılarının ise bu dönemde alım yapmayı pek fazla akıllarından geçirmedikleri bilinmekte.

Alım yapmamayı tercih edecek olduklarını ifade etmekte olan milyonlarca yatırımcı bunun nedeni hakkında ise rekor beklentisinin sürekli değişmesi ve fiyatların sürekli düşüş eğilimi göstermesini gerekçe göstermekte. Yatırımcılar rekor beklentisi için ne zaman rekor kırılacak olduğu konusunda beklerken, bu yıl sonuna kadar analistlerin bir bölümünde rekor kırılacağı beklentileri oluşmuş düzeyde.

Haberin devamı: Bitcoin Fiyatı Ne Zaman Rekor Kıracak? ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.