Bitmain Halka Arza Hazırlanıyor

0

Dünyanın en büyük kripto para madencilik şirketlerinden birisi olan Bitmain, borsalarda listelenip halka arz olmak istiyor. Daha önce Hong Kong’da böyle bir IPO başvuru yapan ancak olumsuzluklar ile karşılaşan şirket şimdi de bu girişimlerini ABD’de yürütüyor.

Özellikle kripto para madenciliği anlamında çok güçlü cihazlar üreten ve elinde çok büyük bir kripto para madencilik havuzu bulunduran Bitmain, Amerika pazarına girmek için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Henüz Bitmain kanadından resmi bir açıklama gelmese de, iddialar şirketin halka arz aşamaları için gerekli çalışmaları tamamlamak üzere olduğu yönünde.

Ülkemizde de birçok madencinin tercih ettiği Bitmain’in madencilik cihazları her ne kadar 2018 yılında kripto paraların ciddi düşüşler yaşaması sebebiyle popülerliğini yitirmiş olsa da artan fiyatlar insanları tekrar madencilik sektörüne kaydırmış durumda. Araştırmalara bakıldığı zaman ise son artışlardan sonra özellikle Bitcoin ve Ethereum madenciliğinin ciddi bir artış gösterdiği ifade ediliyor.

Haberin devamı: Bitmain Halka Arza Hazırlanıyor ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.