Black Myth: Wukong’un Geliştirmesinin iyi Gitmediği Bildirildi

0

 
Aksiyon rol yapma macera oyunu Black Myth: Wukong’un geliştirmesinin iyi gitmediği bildirildi. Oyun, 2020 yılında Çinli bağımsız geliştirici Game Science tarafından duyuruldu. Ağustos 2020’de ise yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman, birkaç gün içinde 2 milyonun üzerinde izlenme sayısına ulaştı ve en çok beklenen oyunlardan biri oldu. 
 
YouTube kanalı Ranton Stream Highlights, Game Science’daki bir kaynaktan edindiği bilgilere göre oyunun geliştirmesinde problemler yaşandığını söyledi. Buna göre oyun tasarımcısının stüdyodan ayrıldığı ve Temmuz 2021’de geliştirme sorunlarının yaşandığı bildirildi. 
 
Kaynaklar, fragmanlar dışında oyun için gösterecek başka bir şeyin olmadığını belirtiyor. Bu da oyunun henüz bitirilmeye uzak olduğunu anlamına geliyor.
 
Öte yandan Ağustos 2021’de Game Science, (Journey to the West) temalı tek oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Black Myth: Wukong için Unreal Engine 5’te gerçek zamanlı olarak kaydedilen ve NVIDIA DLSS teknolojisi tarafından desteklenen 12 dakikalık  bir oynanış videosu yayınlamıştı. Fragmandan sonra oyun hakkında pek bir şey duyulmadı.
Oyun, Monkey King ve onun özel yeteneklerine odaklanacak. Toplamda kullanılabilecek 72 yetenek bulunacak. Oyunun 2023 yılında çıkış yapması ön görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.