Borderlands 3 tenkit oklarının gayesinde

0

Borderlands 3, birkaç gün önce yayınlandı. İlk olarak Epic Games üzerinden yayınlanan oyun için yorumlar da yapılmaya başlandı. Gearbox‘tan Randy Pitchford oyunun ilk gün oyuncu sayısının Borderlands 2’nin ulaştığı tüm zamanların en fazla oyuncu sayısı neredeyse ikiye katladığını söyledi.  Ancak oyuncular tarafında sevilen oyunun özellik harita tarafında eleştirildiği de biliniyor. Borderlands 3 haritası ile ilgili hangi yorumlar yapılıyor?

PC tarafında yayınlanan oyunun inceleme puanları de bazı siteler hariç yüksek görünüyor. Ancak, birçok olumsuz yorum da yok değil. Puanlamalara bakıldığında oyuna 100 üzerinden 63 puan veren PC Gamer, Borderlands 3’ün bugüne kadar piyasaya sürülmüş Borderlands oyunları içindeki en sıkıcı hikayeye sahip oyun olduğunu aktarırken, IGN oyuna 10 üzerinden 9 puan vermiş.

Borderlands 3 haritası eleştiriliyor

Oyunda eleştiri oklarının hedefi olan en önemli nokta harita. Harita sistemi hem çok karmaşık olması hem de farklı bölgelerden oluşuyor olması yüzünden eleştiriliyor. Farklı bölgelerden oluşan haritada görev yaparken geçiş yapmanın zor olduğu söyleniyor.

Ancak yine de bu haritanın oyun deneyimini etkilemediğini söyleyen bir kesim de bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.