Bu 30 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Bu Hafta Olacaklar!

0

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), sert düşüşlerin ardından toparlanmaya çalışıyor. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, BTC fiyatı geçtiğimiz haftalarda 30.000 doların altına düştü. BTC’deki bu olumsuz hava tüm piyasayı etkiledi, ancak şimdi piyasa toparlanma sinyalleri vermeye başladı. Şimdi yatırımcılar, BTC ve altcoin projelerinin nasıl bir performans sergileyeceğini araştırıyor.

Bu nedenle yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor. Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının cevabını sizler için araştırdık. İşte 5-11 Temmuz haftasında Bitcoin ve altcoin piyasasında yaşanacak önemli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler

 • Ethereum (ETH) için önemli bir hafta. Lider altcoin Ethereum’un geliştiricileri, Londra güncellemesini 7 Temmuz tarihinde Rinkeby ağında test edecekler. Bu nedenle ETH yatırımcıları bu hafta için heyecanlı.
 • ETNA Network (ETNA) isimli altcoin projesi, 5 Temmuz tarihinde MEXC’te listeleniyor.
 • Ripple (XRP) davası kapsamında da önemli gelişmeler yaşanıyor. ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC)’nun, William Hinman hakkında Ripple’a 8 Temmuz tarihinde kadar yanıt vermesi gerekiyor.
 • Altcoin projesi Aurora (AOA) 5 Temmuz tarihinde Bithumb borsası tarafından delist ediliyor.
 • Helium (HNT) içinde bu hafta önemli. Proje ekibi, ağdaki işlemlerin onaylanmasını ve Blockchain’e yeni blokların eklenmesini sağlayacak Validatör’ü 7 Temmuz tarihinde aktif hale getirecek.
 • SparkPoint (SRK) isimli altcoin projesi, 5 Temmuz tarihinde yeni bir ortaklık yapacak.
 • Swipe (SXP) projesi de bu hafta büyük duyurularla geliyor. Swipechain’in test ağının 6 Temmuz tarihinde açılacağını açıklandı.
 • Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa BarnBridge (BOND) ve Enzyme (MLN)’i listeleyecek ve BOND/BTC, BOND/BNB, BOND/BUSD, BOND/USDT, MLN/BTC, MLN/BNB, MLN/BUSD ve MLN/USDT için ticarete başlayacak. Borsanın listeleme duyurusu ile 2 altcoin projesi de sıçradı.
 • DragonBite (BITE) 5 Temmuz tarihinde BitMart borsası tarafından listeleniyor.
 • Function X (FX) projesinden de önemli haberler var. Function X’in mainnet’inin 6 Temmuz tarihinde açılması planlanıyor.
 • ApeSwap Finance (BANANA) 5 Temmuz tarihinde Bithumb borsası tarafından listeleniyor.
 • Altcoin projesi King Money (KIM), 7 Temmuz tarihinde token yakma işlemi yapacak.
 • Covalent (CQX) yeni bir borsaya giriyor. Popüler kipto para borsası Kraken, 6 Temmuz tarihinde Covalent’i listeleyeceğini açıkladı.
 • Altcoin projesi NEXO (NEXO) 7 Temmuz tarihinde Bitfinex borsası tarafından listeleniyor.
 • Popüler kipto para borsası Bitfinex, 9 Temmuz tarihinde bazı altcoin projelerini delist ediyor. Bu altcoin’ler şunlardır: DAPP, DGX, NUT, POA, USDK, YYW ve ZBT.
 • Polkatrail (TRAIL) 7 Temmuz tarihinde BitMart borsası tarafından listeleniyor.
 • Vent Finance (VENT), projenin ilk merkeziyetsiz borsa arzına katılmak için kayıt işlemlerinin 7 Temmuz tarihinde başlayacağını açıkladı.
 • Bitlorrent (BLT) 8 Temmuz tarihinde Coinsbit borsası tarafından listeleniyor.

1. Bridge Mutual V1 güncellemesi

Bridge Mutual (BMI), merakla beklenen V1 lansmanının son ayrıntılarını yayınladı. Raporlara göre, lansmanın geçen hafta gerçekleşmesi gerekiyordu. Ancak, ana ağ lansmanı sırasında ortaya çıkan beklenmedik sorunlar nedeniyle ertelendi. Bu doğrultuda lansman 8 Temmuz 2021’e kaydırıldı.

2. Kraken, Covalent Query Token (CQT) için destek ekliyor

Popüler kripto para borsası Kraken, Covalent Query Token (CQT) için destek ekleme planlarını açıkladı. Şu anda, ilgilenen kişiler artık CQT tokenlerini borsaya yatırabilir. Bununla birlikte, ticaretin resmi olarak 6 Temmuz 2021’de başlaması bekleniyor. Alım satım çiftleri CQT/USD ve CQT/EUR’u içerecek. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya ve Japonya’da ikamet edenlerin şu anda altcoin ticareti faaliyetlerine katılmasına izin verilmemektedir.

3. Popüler altcoin Kava.io’da testnet lansmanı

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) platformu Kava.io, teşvikli test ağını 12 Temmuz 2021’de başlatacak. Resmi bir blog gönderisine göre, test ağı Kava kullanıcılarının DeFi platformunun takas özelliğini test etmesini kolaylaştıracak.

4. LendFi ana ağının yakında piyasaya sürülmesi

Swipe DeFi’nin kredi kartı platformu LendFi, 2021 için beklenen yol haritasının ayrıntılarını yayınladı. Yol haritasına göre platform, 14 Haziran 2021’de protokolü denetlemeye başladı. Ana ağ lansmanı ise Binance Smart Chain (BSC)‘da 12 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak.

5. Moma Protokolü IDO, Bounce’ta başlatılıyor

Moma Protocol’ün Bounce’daki IDO’sunun 6 Temmuz 2021 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Whitepaper şu anda devam ediyor ve üç gün sürecek. Talep zamanı 6 Temmuz tarihinde. Her kişinin maksimum 250 USDT tahsisi var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.