Bu 7 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Dev Gelişmeler!

0

Bitcoin fiyatı %3,5 arttı ve 35.600 dolardan işlem görüyor. Genel kripto para piyasa değeri şu anda 1,47 trilyon dolarda ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %45,2. Bu arada, kripto para birimi yönetim fonu Grayscale, Cardano’nun yerel tokenini (ADA) geniş kapsamlı fonuna dahil etti. Bugün için bazı ilginç altcoin haberlerini ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

1 – Firo, Flux ağında tam node’leri dağıtmak için FluxOS ile ortaklık kuruyor

Firo, tüm node’lerini Flux ağında dağıtmak için Flux ile ortaklık kurdu. Tweet’e göre bu, Flux node operatörlerinin Firo node’lerini dağıtırken Firo kazanmalarına yardımcı olacak. Flux ekosistemi, büyük bir merkezi olmayan hesaplama ağı sunar. FluxNode madencileri ve operatörleri için FluxOS bilgi işlem ağındaki işlemleri hızlandırmaları için teşvikler sağlar. Bu ortaklık sayesinde, Firo node’leri dünya çapında Nimbus ve Stratus node’lerinde mevcut olacak.

Firo, gizlilik standartlarını belirlemeye odaklanan dijital bir para birimidir. Sonuç olarak, Firo altyapısını yönetmek için Flux merkezi olmayan bilgi işlem ağını kullanacak. Buna karşılık Fluxnode operatörleri, Nimbus ve Stratus node’lerinde FIRO kazanabilecekler.

2 – Demodyfi, popüler altcoin Polygon’un zincirinde lansmanını ilan etti

Demodyfi, Polygon zincirinde (eski adıyla Matic) lansmanını ilan etti. Tweet’e göre, bu entegrasyon Demodyfi’nin oldukça ölçeklenebilir, çok zincirli bir AMM DEX oluşturmasına yardımcı oluyor. Belirtildiği gibi Demodyfi, Moonbeam’den Polygon‘a ChainBridge kullanarak bir köprü uygulayacak. Bu köprü ile kullanıcılar, iki bağımsız zincir arasında token aktarabilir.

Demodyfi, tamamen merkezi olmayan bir ağda merkezi olmayan finansal hizmetler sunan otomatik bir piyasa yapıcı platformudur. Bu arada, popüler altcoin Polygon bir Ethereum ölçeklendirme çerçevesi sunar. Bu, Demodyfi kullanıcılarının düşük GAS ücretlerinden yararlanabileceği anlamına gelir. Ayrıca ekip, yakın gelecekte Çapraz Zincir İleti Geçişini (XCMP) uygulamak için de çalışıyor. Ayrıca XCMP, Polkadot’un zincirler arası mesaj iletme protokolüdür ve bir parachain’in başka bir parachain’e mesaj göndermesine izin verir. Özellikle, bu zincirler arası mesajlaşma protokolü ikinci, bağımsız bir köprüye entegre edilecek.

3 – Altcoin projesi Injective Protocol, Lithium Finance ile işbirliği yaptı

Altcoin projesi Injective Protocol, merkezi olmayan halka arz öncesi hisse senedi türevlerini başlatmak için Lithium Finance ile işbirliği yaptı. Bu koalisyonla, Injective kullanıcıları, özel şirketler için yeni türev pazarları oluşturmak için Lithium’un fiyat oracle’lerinden yararlanabilir. Lithium Finance, özel, likit olmayan varlıklar için zamanında fiyatlandırma sunan bir toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’sidir. Dolayısıyla, bu entegrasyon Injective kullanıcıları için fiyat keşif sürecini geliştirecek.

Ekip, işbirliği içinde, DeFi sektörüne halka arz öncesi türevleri başlatmak için Injective’in sağlam türevlerini ve Lithium’un benzersiz zincir üstü fiyatlandırma oracle’sini kullanacak. Ayrıca, bu vadeli işlem ticaretini ve özel piyasa anlaşmaları için sürekliliği artıracak. Ek olarak, ekibin sınırsız pazarları tamamen merkezi olmayan bir ekosisteme getirme planları da var.

4 – Altcoin projesi Umbrella Network, SafePal ile ortaklık kurdu

Altcoin projesi Umbrella Network, UMB tokenlerini cüzdanlarına entegre etmek için SafePal ile ortaklık kurdu. Bu koalisyonla SafePal, Umbrella’nın güvenli ve güvenilir fiyat feed’lerini kullanacak. Bu fiyat feed desteği, gelecekte çeşitli kripto para varlıklarını ve tokenize edilmiş hisse senetlerini içerir.

Umbrella Network, DeFi pazarına düşük maliyetlerle yüksek hızlı ve güvenilir veri hizmeti sunan, merkezi olmayan bir Katman 2 oracle platformudur. Bu nedenle, Umbrella’nın stake portalı SafePal cüzdanlarını destekleyecek. Buna karşılık SafePal, hem donanım hem de yazılım cüzdanlarında UMB tokenini destekleyecek. Ayrıca, UMB staking artık hem ERC-20 hem de BEP-20 versiyonlarında mevcut.

5 – IOI Game, Polygon Network üzerinde inşa ediyor

Bugünkü son altcoin haberimiz, Poligon zinciri (Eski adıyla Matic) üzerine kurulduğunu açıklayan IOI Game’i içeriyor. “Trade Race Manager” olarak adlandırılan IOI Game, bir NFT ticaret oyunudur. Bu oyun, merkezi olmayan finans tarafından desteklenen play2earn modeli etrafında toplandı. Ayrıca sanal kripto, tüm oyun arabaları için yakıt olarak kullanılıyor. Bu koalisyon, IOI Game’in Polygon’un ölçeklendirme çerçevesini ve düşük GAS ücretleri ile en yüksek güvenliği kullanmasına yardımcı olur. 

Bu Poligon özellikleri, oyuncuların oyunlarına odaklanmalarına yardımcı olacak ve bu da kazan-kazan modelini geliştirecek. Özellikle, IOI Game NFT’leri, sahipleri için birden fazla gelir oluşturabilecek özel becerilerle birlikte gelir. Dolayısıyla, bu kombinasyon daha fazla oyuncuyu cezbedecek ve oyun endüstrisini canlandıracak. https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin haberi için “İşte Haftanın En Çok Kazanan ve Kaybeden Altcoin’leri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.