Bu Altcoin, Bitcoin ve Ethereum’u Yendi! Yatırımcıların Favorisi…

0

Popüler altcoin Cardano (ADA), ikinci çeyrekte eToro tarafından en çok tutulan varlık oldu. ADA, artan talebini gösteren lider pozisyonu almak için Bitcoin ve ETH’yi yendi.

Popüler altcoin Cardano (ADA), ikinci çeyrekte en çok tutulan varlık oldu

İlk çeyrekte yüzde 67’lik bir artış gören hızla yükselen altcoin Cardano (ADA), ikinci çeyrekte eToro US yatırımcıları tarafından en çok tutulan kripto para konumunu elde etti. En iyi kripto para birimi Bitcoin’in talepteki yüzde 42’lik sabit hızı, en üst sırada Cardano’yu yenemedi. Cardano, artan kurumsal talebini de gösteren Grayscale Digital Large Cap Fund’ın ardından yükseliş dalgası yaşıyor.

ETH topluluğu tarafından en güvenilir altcoin olduğu iddia edilen Ethereum, 2021’de şimdiye kadar yüzde 225 kazanmasına rağmen ilk ikinci sırayı bile koruyamadı ve varlığı elinde tutan yatırımcılardaki yüzde 79’luk etkileyici artışla popülerlik kazandı. Tartışmalı meme parası ve Elon Musk’ın favorisi olan Dogecoin ise ikinci sırada yer aldı ve en çok tutulan ikinci para oldu.

eToro analisti: Bitcoin ve Eter’e, odaklanmak yerine diğer altcoin’lere bakıyorlar!

eToro’nun kripto piyasası analisti Simon Peters, platformlarının kripto para talebinde bir artış gördüğünü ve bunun da yatırımcıların bir parça yerine bir kripto paranın tamamını satın alabilecekleri birim başına daha az maliyeti oluşturduğunu açıkladı. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Aksine birçok yatırımcı kripto paranın bir kısmını sahip olabilir. Bitcoin ve Eter’e, odaklanmak yerine, daha düşük fiyatlı paralar için artan bir talep görüyoruz.

Tron (TRX) ve Ethereum Classic (ETC) gibi daha küçük ölçekli kripto paralar üç ayda bir artış gösterdi. TRX’in 2. çeyrekte dünya çapında varlıkları elinde bulunduran kullanıcılarda yüzde 163 artış gösterdiği yerde, ETC ilk çeyreğe kıyasla yüzde 151 artış gösterdi.

Kaynak: eToro

Kapsamlı olarak 2021, yenilikçi teknolojinin ve merkezi olmayan pazarların yılı olacak

eToro US, insanların kriptoya karşı tutumunun giderek daha iyimser hale geldiğine ve yeni yatırımcıların 2021’de kriptoya karşı güven ve itimat toplamaya çalıştıklarına dikkat çekti. Bu, son çeyrekte tutulan kripto varlıklarının sayısında artışa yol açtı. Kapsamlı olarak 2021, yenilikçi teknolojinin ve merkezi olmayan pazarların yılı olacak.

https://bedevaoyunhesaplari.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Simon Peters,Kripto varlıklar, fiyat hareketleri açısından elde edilen büyük kilometre taşları ve geleneksel finansal hizmetler ekosistemi tarafından daha fazla benimsenmeye işaret eden artan kurumsal yatırım ile heyecan verici bir yıl geçirdi.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.